Łączyła go z nią wyjątkowa więź. Mama Michała Szpaka zmarła blisko 4 lata temu

Łączyła go z nią wyjątkowa więź. Mama Michała Szpaka zmarła blisko 4 lata temu Źródło: screen/YouTube/MichalszpakVevo

Michał Szpak bardzo ceni więzi rodzinne. Ostatnio opowiedział o swojej mamie, która zmarła kilka lat temu. Artystę łączyła z nią głęboka i wyjątkowa więź.

Michał Szpak bardzo ceni wartości rodzinne. Chętnie dzieli się chociażby wspólnymi zdjęciami z bratem i opowiada o nim w bardzo ciepłych słowach. Artysta podzielił się ostatnio inną rodzinną historią, która niestety nie należy do tych radosnych. Jego ukochana mama zmarła cztery lata temu po długiej i wyczerpującej chorobie. Dla wokalisty było to wstrząsające przeżycie.

Wrażliwy artysta bardzo przeżył śmierć swojej matki. Długo nie mógł dojść do siebie i rozważał nawet zawieszenie kariery. Żałoba już minęła, jednak żal i pustka w sercu wokalisty wciąż pozostają żywe. Wszystko za sprawą bardzo wyjątkowej i głębokiej więzi, która łączyła muzyka ze mamą. Michał Szpak zdecydował się opowiedzieć o niej w mediach.

Michał Szpak bardzo przeżył śmierć swojej matki. Ich więź była wyjątkowa

To właśnie mama wpoiła Michałowi Szpakowi miłość do muzyki. Gdyby nie ta inspirująca postać, wokalista nigdy nie odważyłby się na rozpoczęcie muzycznej kariery. To właśnie mama nauczyła go, aby iść pod prąd i na każdym etapie życia młodego muzyka miała na niego wielki wpływ. 

Michał Szpak nie wstydzi się mówić o tym, jak bardzo kochał swoją matkę. Kobieta miała znaczący wpływ nie tylko na kształtowanie jego kariery, ale również na wypracowanie cech charakteru, które okazały się niezbędne w jego życiu. W genach przekazała mu odwagę, determinację i waleczność. Rozumiała swojego syna tak, jak muzyk może rozumieć innego muzyka. Sama grała na gitarze i tworzyła oryginalne teksty piosenek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ona zawsze w niego wierzyła. Matka Michała Szpaka była przekonana, że syn zrobi wielką karierę

W młodym życiu finalisty programu X Factor były różne momenty. Jak każdy początkujący artysta, doświadczał radosnych wzlotów i bolesnych upadków. Jednak mama zawsze potrafiła podnieść go na duchu i wierzyła, że kiedyś dojdzie do spełnienia swoich muzycznych marzeń. Dziś większość z nich stała się już rzeczywistością.

Mama artysty dużo podróżowała. Kiedy Michał Szpak miał 10 lat, wyjechała do Włocha. Artysta wspomina, że zawsze bardzo za nią tęsknił. Mimo dzielącej ich odległości czuł potężną więź, która łączyła ich serca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  2. Wielki polski aktor zmarł tragicznie we własnym mieszkaniu. O tej tragedii mówili wszyscy
  3. Beata Szydło spali się ze wstydu. Wyciekło zdjęcie z Kaczyńskim
  4. Justyna Żyła w końcu przejrzała na oczy? Będziecie wściekli
  5. Żona Wiśniewskiego przyłapana! Przystojny trener pociesza ją przy drinku

źródło: Lelum

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News