Michał Szpak zobaczył Mariah Carey na żywo. Powiedział dwa słowa: "Ja pierd*lę"

Michał Szpak zobaczył Mariah Carey na żywo. Powiedział dwa słowa: "Ja pierd*lę" Źródło: Instagram

Michał Szpak jest jednym z najbardziej znanych polskich wokalistów młodego pokolenia. Piosenkarz udał się na urlop po długiej trasie koncertowej do Stanów Zjednoczonych. Artysta przeżył tam niesamowite chwile, które postanowił opisać na portalu społecznościowym. Miał okazję zobaczyć jedną ze swoich idolek, a jego reakcja była bardzo wymowna.

Michał Szpak długo promował swój album Dreamer. Wokalista miał zaplanowaną całą serię koncertów zarówno w miastach w całej Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Okazuje się, że po długim czasie spędzonym na koncertowaniu artysta zdecydował, że należy mu się dłuższa chwila odpoczynku.

Celebryta postanowił, że wyleci do Stanów Zjednoczonych, gdzie nie tylko spotka się ze swoją rodziną, ale również będzie miał okazję uczestniczyć w wielu wydarzeniach kulturowych, o których od zawsze marzył. Wygląda na to, że udział w koncercie wyjątkowo na niego zadziałał, co postanowił opisać na swoim Instagramie.

Michał Szpak na koncercie w USA

Głównym celem wylotu do USA miało być spotkanie z rodziną oraz znajomymi, ale stało się jasne, że muzyk nie odpuści szansy znalezienia się na koncercie artystów klasy światowej. Przede wszystkim zainteresowany był wyjazdem na występ Celine Dion, ale skorzystał również z możliwości zobaczenia na własne oczy, jak wielkim talentem wokalnym dysponuje Mariah Carey.

Nie da się ukryć, że Michał Szpak z pewnością nie będzie żałować decyzji o kupieniu biletów na występ. Mężczyzna postanowił opisać swoje wrażenia na Instagramie, gdzie nie mógł powstrzymać się od jasnego wyrażenia emocji, które nim miotają.

- Przepraszam za kolokwializm, ale jaaaaaa pie***le. To co właśnie zobaczyłem jest nie do opisania. Nigdy wcześniej nie słyszałem kogoś takiego! - czytamy w wiadomości Szpaka do swoich fanów.

Piosenkarz nigdy nie ukrywał, że Mariah Carey jest jedną z jego inspiracji muzycznych, jednak trudno było się spodziewać, że będzie pełen euforii aż do tego stopnia. Wokalistka rzadko decyduje się na tak dosadne wyrażanie swoich emocji, zwłaszcza w ostatnich latach, gdy skandali z jego udziałem było znacznie mniej, niż wcześniej.

Michał Szpak nie ukrywa emocji

Już niebawem Michał Szpak uda się na koncert Celine Dion, a fani spekulują, czy i tym razem na Instagramie ukaże się relacja z tego wydarzenia. Niewykluczone, że gwiazdor postanowi raz jeszcze opowiedzieć o swoich przeżyciach. Pewne jest, że udział w koncercie jest dla niego prawdziwym spełnieniem marzeń, na co czekał od najmłodszych lat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szpak z pewnością niebawem uda się w kolejną trasę, korzystając ze swojej popularności i tego, że w ostatnich latach stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych polskich wykonawców. Tego spodziewać się jednak możemy dopiero za jakiś czas, bo sam muzyk uważał, że potrzebuje chwili odpoczynku od śpiewania na scenie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Monika Olejnik mieszka w domu Władysława GOMUŁKI?! To prawdziwa rezydencja!
  2. Małgorzata Kożuchowska ma idealne ciało. Chodakowska i Lewandowska zzielenieją z zazdrości!
  3. Jasnowidz Jackowski triumfuje. Spełnia się czarny scenariusz pogodowy, wszystko przewidział
  4. Nie żyje światowej sławy artysta. Nietypowy nowotwór uśmiercił muzyka
  5. Plaga! Wielu Polaków w lutym zachoruje na straszna chorobę, Kurdej-Szatan zmaga się z nią od lat

 

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News