Fani przecierają oczy ze zdumienia! Michał Szpak w krótkich włosach

Fani przecierają oczy ze zdumienia! Michał Szpak w krótkich włosach Źródło: fot. instagram

Michał Szpak jest jedną z najciekawszych postaci na polskiej scenie muzycznej, zadebiutował w 2011 roku w pierwszej edycji programu TVN X-Factor, w którym zajął drugie miejsce. Kojarzony z delikatną urodą, oryginalnymi strojami i pomalowanymi paznokciami, pokazał wszystkim, że może wyglądać zupełnie inaczej. Zobaczcie jaką metamorfozę przeszedł!

Michał Szpak nigdy nie był przeciętny, już w wieku 9 lat przejawiał talent muzyczny. Jego pierwszym publicznym występem był konkurs pastorałek, w którym zwrócił na siebie uwagę jurorów. Na codzień z długimi włosami i w barwnych kreacjach ostatnio zaskoczył fanów swoim zdjęciem, na którym ma krótkie włosy. Niezwykle utalentowany muzyk, stał się bardzo znany po tym, jak przeszedł eliminacje do konkursu piosenki Eurowizji w 2016 roku. Po tym konkursie stał się ikoną mody i gwiazdą, z którą wywiad dla wielu był marzeniem. Nietuzinkowy, przyciągał ciekawość fanów.

Czy Michał Szpak zmienił wizerunek na zawsze?

Trudno przewidzieć, czym zaskoczy nas ten wokalista, w 2018 roku razem ze swoją siostrą odbył on swoją wielką trasę koncertową "Classica Tour", podczas której dał ponad dwadzieścia występów w filharmoniach i teatrach. W maju na antenie programu "Dzień dobry TVN", zaprezentował premierowy singiel z nowego albumu "King of the season". Brał udział w wielu projektach muzycznych m.in. z Grażyną Brodzińską i Marylą Rodoicz. Na zdjęciu, które obiegło internet  możemy ujrzeć Michała z przeszłości, z krótkimi włosami i w zupełnie innym stroju, w stosunku do tych, które nosi obecnie. Fani zapewne czekają na jego komentarz w tej sprawie, jesteśmy ciekawi czy odniesie się do tego apelu. Jako gwiazda tworzy trendy i możliwe, że niedługo ujrzymy go w zupełnie nowy sposób. Zdjęcie przedstawia kontrast pomiędzy jego dawnym wizerunkiem a obecnym, ciekawe co powie? A Waszym zdaniem, dobrze wygląda?

PRZECZYTAJ: Michał Szpak w objęciach pięknej kobiety. Początek miłości? PRZECZYTAJ: Awantura w TVP! Wszystko przez Michała Szpaka PRZECZYTAJ: Młody wygląd za wszelką cenę, te gwiazdy przesadziły z operacjami plastycznymi

  Michał Szpak fot. instagram Michał Szpak Michał Szpak Instagram.com@michal_szpakofficial  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News