Michał Szpak
Fot. YouTube/tvnpl
Wiadomości Pikio - 18 Grudnia 2018

Michał Szpak ma traumatyczne doświadczenia z Kościołem. Wstrząsające

Michał Szpak jest zdecydowanie jednym z najbardziej barwnych i charyzmatycznych artystów na polskiej scenie muzycznej. Kontrowersyjny gwiazdor nie zawsze był jednak akceptowany oraz szanowany w swej odmienności. Niektóre spośród bardzo przykrych sytuacji spotkały go w przeszłości między innymi w Kościele.

Michał Szpak zdecydowanie odznacza się na tle pozostałych krajowych gwiazd show-biznesu. Artystę wyróżnia nie tylko jego wyjątkowy, mocny głos, ale także charakterystyczny wizerunek sceniczny. Długie włosy, kontrowersyjne kreacje oraz pomalowane na czarno paznokcie to tylko niektóre spośród czynników, które sprowadzają na wokalistę przykre sytuacje ze znamionami nietolerancji.

Jakie wspomnienia związane z Kościołem ma Michał Szpak? Wokalista nie ma łatwej przeszłości

Szpak ujawnił sam w rozmowie z Kubą Wojewódzkim, że naprawdę traumatyczną, bardzo nieprzyjemną chwilę przeżył w przeszłości między innymi w Kościele. Co zadziwiające, przykrość ta spotkała go jeszcze jako dziecko. - Dość traumatyczne mam przeżycia związane z Kościołem z racji tego, że w momencie kiedy brałem pierwszą komunię, to miałem krótkie włosy i takiego loczka opuszczonego do pasa. Ksiądz powiedział, że nie dopuści mnie do komunii, jeśli tego nie zetnę. Na szczęście nad tym wszystkim czuwała moja mama, ale dla mnie to było traumatyczne przeżycie, że jednak gdzieś tam to społeczeństwo nasze jest piętnowane przez ludzi, którzy w ogóle nie powinni oceniać - opowiedział wyraźnie rozemocjonowany Michał Szpak, który być może do dziś rzeczywiście odczuwa smutek związany z tamtą sytuacją.

Nieprzyjemnych sytuacji było niestety więcej

Po chwili wokalista nawiązał także do wspomnienia chwili, w której w Kościele spotkała go prawdziwa nieprzyjemność związana z jednym z jego tatuaży na przedramieniu. Gwiazdor wyznał, że poczuł się wtedy naprawdę niesprawiedliwie potraktowany.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Świat według KiepskichŚwiat według Kiepskich: Walduś całkiem zaskoczył! Z tej strony go nie znaliśmyCzytaj dalej
- Druga sytuacja była dla mnie przedziwną sytuacją. Śpiewałem kolędy w kościele, w katedrze i ksiądz powiedział, że jestem satanistą, bo mam wytatuowany krzyż do góry nogami, gdzie nie miał świadomości, jakie ten krzyż ma dla mnie znaczenie - ujawnił niezwykle szczerze uwielbiany wokalista, którego tatuaż po wyprostowaniu ręki prezentuje zwyczajny, zgodny z nauką chrześcijańską układ symbolu. Sam gwiazdor przyznał także, iż bardzo rzadko chodzi do spowiedzi. Wierzy jednak w anioły oraz Boga, który jest dla niego pewnego rodzaju energią. Jak widać, przykre sytuacje związane z Kościołem nie oddaliły go całkowicie od decyzji związanej z uznaniem istnienia jakiegoś absolutu, niekoniecznie związanego z katolicyzmem.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Uwielbiana bohaterka „Na dobre i na złe” w rozpaczy. Straciła ukochanego męża
  2. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  3. Córka Martyny Wojciechowskiej idzie w jej ślady! Rozczulające zdjęcie dziewczynki
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  5. Największa gwiazda TVN wprawiła fanów w osłupienie. W Wigilię będzie jadła SUCHY CHLEB
ZAMIANA
Kate i MeghanMeghan Markle zmiażdżyła księżną Kate? Oceńcie sami!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News