Michał Szpak jest zażenowany swoimi fankami. To złamie im serca
Karol Zaborowski - 3 Sierpnia 2018

Michał Szpak jest zażenowany swoimi fankami. To złamie im serca

Michał Szpak bez wątpienia jest jedną z największych gwiazd w polskiej branży muzycznej. Z tak wielką sławą idzie w parze równie duża liczba fanek, których zachowanie ostatnio bardzo zażenowało artystę. Jego słowa zapewne złamały niejedno serce. 

Żadna wielka gwiazda nie może istnieć bez wiernej rzeczy fanów. Niestety często tak bezgraniczne uwielbienie dla swojego ukochanego artysty może wiązać się z agresją skierowaną w stronę osób, które nie podzielają tak wielkiego oddania względem idola. Na własnej skórze przekonała się o tym jedna z fanek piosenkarza, która została bardzo ostro potraktowana przez jego fanklub. Jego członkinie bezlitośnie skrytykowały fankę Michała Szpaka tylko dlatego, że nie zgadzała się z jedną z nich. O wszystkim zostały poinformowane media, które korzystając z okazji, zapytały, co o tym sądzi sam artysta.

Michał Szpak zażenowany zachowaniem swoich fanek

Fanka, która została tak okrutnie potraktowana, poprzez e-mail przekazała swoje obawy tym, że artysta w żaden sposób nie kontroluje zachowania w swoim fanklubie. Michał Szpak odpowiedział, że gdyby sam musiałby się tym zajmować, to zwyczajnie nie starczyłoby mu życia, aby zakończyć tego typu spory. Jednocześnie ostro skrytykował tego typu zachowanie nazywając je żenującym. - Gdybym miał się zajmować takimi sprawami na co dzień, to zabrakłoby mi dnia, godzin i mojego życia. W związku z tym myślę, że to są bardzo dorośli ludzie i powinni te konflikty rozwiązywać we własnym gronie, a nie robić takich rzeczy na otwartej linii frontu, bo właśnie to jest bardzo niedojrzałe. W związku z tym, osoba, która to zrobiła postąpiła bardzo źle i dla mnie jest to żenujące - mówił Michał Szpak.

Czy Michał Szpak ma dziewczynę?

Piosenkach bez wątpienia nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Jednak bardzo skutecznie chroni wszelkie informacje na temat swoich związków. Media co jakiś czas wysnuwają spekulacje na temat jego partnerek, jednak najczęściej Michał Szpak je bardzo szybko dementuje. Daje to nadzieje tysiącom jego fanek, które wręcz marzą o choćby jednym dniu spędzonym u boku swojego idola. Jednak jego krytyczne słowa o fankach mogły złamać nie jedno serce.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

PRZECZYTAJ: Gwiazda TVP złamała prawo?! Policja wydała ostrzeżenie

PRZECZYTAJ: Polsat ma nową gwiazdę! Została WYRZUCONA z TVP

PRZECZYTAJ: Zombie boy nie żyje. Popełnił samobójstwo w wieku 32 lat

PRZECZYTAJ: Twoje ulubione zwierzęta powiedzą Ci, co myślą o Tobie twoi znajomi. TEST

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. wikipedia.orgPikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. wikimedia.orgPikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. wikipedia.org
GucwińscyKiedyś wielkie gwiazdy telewizji, a dziś? [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Doda i StępieńZnane pary, które wzięły ślub w tajemnicy [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News