Michał Szpak od lat konsekwentnie podbija polską scenę muzyczną. Nikogo nie dziwi więc fakt, iż słuchacze coraz częściej interesują się nie tylko jego twórczością, ale i szczegółami życia prywatnego. Wokalista po raz pierwszy skomentował właśnie plotki dotyczące swojej orientacji seksualnej.

Wielu fanów zastanawia się od miesięcy, czy Szpak nie jest gejem. Chociaż większość ciekawskich osób nie potrafi powiedzieć, co stanowi podstawę tych przypuszczeń, niektórzy wskazują na kontrowersyjne stroje oraz bujną fryzurę gwiazdora.

Michał Szpak o swej orientacji

Sam wokalista nie chciał do tej pory komentować plotek dotyczących swej orientacji seksualnej. Twierdził bowiem, że najważniejsza jest dla niego twórczość, a nie ujawnianie kolejnych szczegółów życia prywatnego.

– Jeśli ktoś gada, że jestem gejem, czy transwestytą, czy czymkolwiek innym, to… Jezus Maria, niech sobie mówi. Ja jestem Michał Szpak – stwierdził muzyk w rozmowie z magazynem „Replika”.

Szczerość artysty

Tym samym Szpak chciał więc odciąć się od wszelkich plotek na swój temat. Niezmiennie planuje bowiem przede wszystkim zajmować się tworzeniem i nagrywaniem płyt, a nie rozsiewaniem plotek.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media: Wiemy, czy Wojewódzki i Renulka NAPRAWDĘ się rozstali
  2. 50-letnia gwiazda TVN jest w ciąży! I pokazała się całkiem nago [ZDJĘCIE]
  3. Jest źle. „Boczek” z Kiepskich walczy z ciężką chorobą

Czy jesteś fanem Michała Szpaka?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Gwiazdy, które rozebrały się i... natychmiast tego pożałowały! [ZDJĘCIA]


Jak zmieniła się Nel z "W pustyni i w puszczy"? Dziecięce gwiazdy PRL [ZDJĘCIA]

Zobacz również