Michał Szpak: Jaka to melodia została przez niego zmiażdżona!

Michał Szpak: Jaka to melodia została przez niego zmiażdżona! Źródło: screen/youtube/PIOSENKI Z PROGRAMU JAKA TO MELODIA?

Michał Szpak Jaka to melodia: przewidywało się, że połączenie barwnego i wyjątkowo popularnego ostatnio piosenkarza z kultowym programem TVP będzie niesamowite oraz wyjątkowe i rzeczywiście tak się stało. Artysta absolutnie zmiażdżył show, a jego spektakularny występ do tej pory bije rekordy popularności. 

Michał Szpak Jaka to melodia: Ten niezwykły artysta potrafi zaskakiwać i z pewnością nikogo nie trzeba o tym przekonywać. Jego największe przeboje osiągają zawrotną popularność w internecie, każdy nagrany album pobija rynek muzyczny, a koncerty gromadzą tysiące ludzi. Jego wydawnictwo "Byle być sobą" pokryło się platyną dwukrotnie, a wszystko dzięki ponad 60 tysiącom sprzedanych kopii. Najnowszy "Dreamer" również nie pozostaje w tyle - osiągnął pierwsze miejsce na oficjalnej liście sprzedaży w naszym kraju. Nic dziwnego zatem, że artysta zapraszany jest również do wielu popularnych programów, a każdy występ wiąże się z kolejnymi spektakularnymi występami. Nie tak dawno pojawił się w kultowym programie TVP "Jaka to melodia?", gdzie postanowił wykonać jeden z największych hitów polskiej muzyki, a o tym wydarzeniu do tej pory mówią miliony Polaków.

Michał Szpak Jaka to melodia

Michał Szpak Jaka to melodia - nie jest to nowe połączenie. Artysta występował już w kultowym konkursie TVP kilkukrotnie, zawsze wzbudzając ogromne emocje oraz zachwyt wszystkich fanów. Mężczyzna jest obeznany z pracą przed kamerami, wie dokładnie co robić, by zachwycić widzów przed telewizorami i doskonale mu to wychodzi. Jego ostatni występ odbył się z okazji święta 11 listopada - Szpak zaśpiewał wtedy w studiu TVP swój największy przebój "Jesteś bohaterem". To właśnie ten utwór zwyciężył w historycznym plebiscycie festiwalu w Opolu na największy przebój ostatnich 50 lat i pozwolił Szpakowi wygrać z takimi sławami jak Marek Grechuta czy Justyna Steczkowska. Wykonaniem tym sprawił, że widownia w studiu na moment zamarła, a fani przed telewizorami oszaleli z zachwytu. Nie jest to jednak jedyny spektakularny występ artysty w programie, który rozpalił publiczność do czerwoności.

Michał Szpak jest ten świat Jaka to melodia

Po sieci krąży również nagranie, na którym Michał Szpak wykonuje własną interpretację legendarnej piosenki z repertuaru Czesława Niemena - "Dziwny jest ten świat". Artysta stworzył niesamowity nastrój, dzięki czemu oglądając nagranie, które znajdziecie poniżej, po ciele mogą przejść prawdziwe ciarki. Zachwyceni są również internauci, o czym dają znać w komentarzach.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - On jest absolutnie genialny! Taki głos powinien przejść do historii, podobnie zresztą jak kultowy już Niemen - ocenia internautka. - Jest niesamowity. Obaj są - Szpak i Niemen i nie wiem, który lepszy. Z szacunku do obu, nie będę oceniał - pisze kolejna osoba. - Aż mam ciarki! Co za głos, charakter, klimat, magiczne! - dodaje internautka. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Jak zrobić skrzata? Kilka chwil i stworzysz cudo – krok po kroku
  2. Justyna Żyła Instagram: Miejsce rodzinnego dramatu
  3. Ile mężów miała Kora? Nie wszystko wychodziło jej w życiu
  4. Przepowiednie na 2019. Jackowski i inni ujawniają przyszłość!
  5. Agnieszka Chylińska ślub. To było niesamowite wydarzenie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News