Michał Szpak intymnie jak nigdy. Zabawne czy żenujące?

Michał Szpak intymnie jak nigdy. Zabawne czy żenujące?

Michał Szpak jest jednym z największych gwiazdorów polskiej sceny muzycznej. Artysta wziął ostatnio udział w zabawie Koło Plotka, gdzie jedna z jego odpowiedzi była bardzo intymna.

Michał Szpak po swoim występie w programie X Factor rozpoczął spektakularną karierę. Muzyk ze względu na swój charakterystyczny wygląd i styl wzbudza masę kontrowersji, jednak mimo to zebrał wokół siebie prawdziwą rzeszę wiernych fanów. Nie dziwi więc fakt, że muzyk został zaproszony do wzięcia udziału w show Koło Plotka, które można obejrzeć na portalu YouTube. Zabawa polega na tym, że na kole losującym mamy 3 różne kategorie, a mianowicie pytanie, wyznanie i plotek, które oznacza wyzwanie. Jedna z odpowiedzi muzyka zaskoczyła wszystkich widzów.

Michał Szpak znowu szokuje

Ów pytanie brzmiało następująco. Gdybyś był częścią ciała, to którą? Artysta już po chwili namysłu odpowiedział w sposób, którego nikt się nie spodziewał. Początkowo Michał nie chciał powiedzieć, ale inspirując się akcją Ani Rubik wyszeptał słowo klucz. - Nie mogę powiedzieć, bo to jest. Chociaż z drugiej strony przy akcji Ani Rubik. Penisem - powiedział Michał Szpak. Co więcej ostatnie słowo muzyka zostało puszczone ponownie tym razem ze zbliżeniem na jego usta i w zwolnionym tempie. Dla wielu osób użycie słowa "penis" było żenujące. Inni zaś potraktowali to jako udany żart, który rozbawił ich do łez. Słychać również głosy, które twierdzą, że jest to dowód na homoseksualizm Michała Szpaka, o który jest podejrzewany już od dawna. Zapewne muzyk w ten sposób chciał dodać odrobinę pikanterii całemu programowi, jednak wiele osób odebrało to zupełnie inaczej. Jedno jest pewne, a mianowicie to, że jego fani są zachwyceni występem muzyka, ponieważ czekali na to już od dawna.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Michał Szpak szokował nas już nie jeden raz, jak widać, nadal zamierza iść w tym kierunku i zapewne tak pozostanie do samego końca. Są osoby, które to lubią, a inne wprost nie trawią, jednak nie można mu odmówić, że doskonale wie jak zwrócić na siebie uwagę, a jego kariera cały czas szybuje w górę. Bez wątpienia jeszcze nie raz usłyszymy o tym młodym, ale jakże utalentowanym artyście.Najlepsze newsy dnia:

  1. Rodzina Krystyny Sienkiewicz toczy prawdziwą wojnę. Trwa sądowa batalia o majątek zmarłej
  2. Zbigniew Wodecki jak żywy! Przepiękny występ doprowadza do płaczu
  3. Szykuje się kolejny ślub w „Rolnik szuka żony”! Aż trudno w to uwierzyć
Następny artykuł