Reklama
Michał Szpak Instagram: Szokujące zdjęcia artysty w sieci Źródło: screen instagram.com
Reklama

Michał Szpak Instagram: Szokujące zdjęcia artysty w sieci

Michał Szpak Instagram - muzyk bardzo poważnie podchodzi do prowadzenia swoich profili na mediach społecznościowych. Jednak wiele z jego zdjęć niezmiennie szokuje wielu internautów.

Reklama

Michał Szpak Instagram - już praktycznie wszystkie polskie gwiazdy show-biznesu posiadają konto na tym portalu. W ten sposób gwiazdy mają bardzo ułatwiony kontakt ze swoimi fanami, których przybywa z każdym dniem. Jednak na próżno szukać równie oryginalnego profilu, jak ten, który należy od Michała Szpaka, a wszystko przez jego zdjęcia, które wywołują równie dużą falę zachwytu, co krytyki. Znaczący udział w tym bierze charakterystyczny styl wokalisty, który nie wszystkim musi przypaść do gustu.

Michał Szpak Instagram: michal_szpakofficial

To bez wątpienia jeden z najpopularniejszych profili wśród polskich gwiazd. Świadczy o tym, chociażby ilość obserwujących, która wynosi ponad 165 tysięcy. Jest to naprawdę imponujący wynik, którego bez wątpienia zazdrości muzykowi wielu znajomych z jego branży. Co więcej, praktycznie pod każdym zdjęciem pojawiają się dziesiątki komentarzy, a co ważniejsze tysiące polubień. To wszystko czyni z Michała Szpaka prawdziwego polskiego króla mediów społecznościowych. Co ciekawe Michał Szpak wykorzystuje w bardzo dobry sposób układ całej strony internetowej, tworząc ze swoich pojedynczych zdjęć prawdziwe mozaiki. W takim przypadku pojedyncze fotki tworzą razem jedną wspólną całość.
Reklama

Michał Szpak instastory

Oprócz szokujących i często bardzo artystycznych zdjęć, które może zobaczyć dosłownie każdy, to osoby zaznajomione z tym portalem mogą obejrzeć również jego instastory. Dam znajdziemy przede wszystkim zdjęcia, z codziennego życia muzyka, które bez wątpienia nie należy do nudnych. Trzeba przyznać, że wiele osób jest wprost zafascynowanych tym, jak żyje Michał Szpak pomiędzy swoimi licznymi koncertami. Oczywiście z tych wydarzeń również znajdziemy wiele fotografii.

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał Szpak Snapchat

Rzecz jasna Instagram to nie jedyne miejsce, gdzie muzyk upowszechnia swoje zdjęcia oraz nagrania. Jego konto w aplikacji Snapchat śledzone jest dosłownie przez tysiące fanów. Tam również możemy liczyć na codzienną dawkę publikacji, które ucieszą każdego jego miłośnika. Jednak jak to zawsze bywa, każdy kij ma dwa końce. Michał Szpak przekonał się o tym już niejednokrotnie, ponieważ w komentarzach bez problemu możemy znaleźć wiadomości od hejterów, którzy nie szczędzą mu uwag. Jednocześnie wokalista swoim specyficznym stylem szokuje nas od samego początku kariery i wygląda na to, że zdążył się już przyzwyczaić do takiego stanu rzeczy.

Reklama


ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gessler dostała szału, tak wściekła nie była NIGDY! Wstrząsnęła nią choroba alkoholowa
  2. „To tak jakby k***a o cnocie opowiadała” Zmiażdżyli Martę Kaczyńską
  3. Agnieszka Kotulanka: Prywatnie była całkiem inną osobą, której nikt nie znał
  4. Znaki zodiaku, które stworzą długi i szczęśliwy związek. Prawdziwi szczęściarze!
  5. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?