Michał Szpak poniżył kolegę przed kamerami. Co za porównanie

Michał Szpak poniżył kolegę przed kamerami. Co za porównanie Źródło: Fot. Instagram/The Voice of Poland

Michał Szpak należy bez wątpienia do grona najbardziej barwnych, kontrowersyjnych artystów. Wokalista ponownie znalazł się na językach widzów, kiedy w popularnym programie Telewizji Polskiej w złośliwy sposób skomentował zachowanie innego znanego piosenkarza. Porównanie, którego użył, powtarza dziś wielu internautów.

Michał Szpak zasiada obecnie w jury show "The Voice of Poland", które z sezonu na sezon bije kolejne rekordy popularności. Tysiące widzów zasiadających przed telewizorami było zadziwionych zachowaniem gwiazdora w ostatnim odcinku programu, kiedy to próbował zwerbować do swej drużyny kolejną uczestniczkę.

Jak Michał Szpak radzi sobie jako juror "The Voice of Poland"?

Na scenie pojawiła się bowiem 16-letnia Natalia, której niecodzienny talent zaimponował licznym fanom show. Nastolatka wykonała piosenkę "Skyfall", którą pierwotnie zaśpiewała Adele na potrzeby ścieżki dźwiękowej jednego z filmów o agencie Jamesie Bondzie. Dziewczynę zaprosiło do swej drużyny trzech jurorów - Patrycja Markowska, Michał Szpak oraz Grzegorz Hyży. Pierwsza z wymienionych gwiazd próbowała przekonać do siebie uczestniczkę licznymi komplementami, a ostatnia wspomniała udział 16-latki w edycji programu dla dzieci oraz osobiście się jej przedstawiła, próbując oczarować bardzo szarmanckim zachowaniem. Działania te wyraźnie rozbawiły jednak Michała Szpaka, który przyjął całkowicie inna taktykę. Rozbawił publiczność złośliwą uwagą w stronę Hyżego, używając niecodziennego porównania. - Co za dzikie pląsy, niczym pyton nad Wisłą - powiedział juror do kolegi z gremium, czym w zaskakujący sposób go upokorzył.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak zakończyły się kontrowersyjne zmagania między jurorami?

Ostatecznie dziewczyna rzeczywiście wybrała drużynę Michała Szpaka. Jak za kulisami zaznaczyli jej najbliżsi, to właśnie o dostaniu się do składu wokalisty najbardziej marzyła. Czas pokaże, jak Natalia poradzi sobie w kolejnych odcinkach, w których będzie już występowała na żywo. Spór jurorów o to, do czyjej drużyny trafi, może jednak wskazywać na fakt, iż uda jej się zajść w programie naprawdę daleko. Niektórzy internauci ubolewają nawet nad tym, że w kontrowersyjnej sprawie większa ilość widzów skupiła się na złośliwościach między Szpakiem i Hyżym, a nie na wyjątkowym talencie nastolatki.Najlepsze newsy dnia:

  1. Podstępna choroba dręczy młodą gwiazdę Polsatu. Walczy z nią codziennie
  2. Gwiazda serialu TVP wciąż nie pozbierała się po traumie. Bardzo smutne
  3. Bollywood u stóp Beaty Tyszkiewicz! Tego o gwieździe nie wie prawie nikt
  4. Niesamowity krok uczestnika Rolnik szuka żony! 72-latek poślubił 32 lata młodszą kobietę
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu