Michał Szpak należy bez wątpienia do grona najbardziej barwnych, kontrowersyjnych artystów. Wokalista ponownie znalazł się na językach widzów, kiedy w popularnym programie Telewizji Polskiej w złośliwy sposób skomentował zachowanie innego znanego piosenkarza. Porównanie, którego użył, powtarza dziś wielu internautów.

Michał Szpak zasiada obecnie w jury show „The Voice of Poland„, które z sezonu na sezon bije kolejne rekordy popularności. Tysiące widzów zasiadających przed telewizorami było zadziwionych zachowaniem gwiazdora w ostatnim odcinku programu, kiedy to próbował zwerbować do swej drużyny kolejną uczestniczkę.

Jak Michał Szpak radzi sobie jako juror „The Voice of Poland”?

Na scenie pojawiła się bowiem 16-letnia Natalia, której niecodzienny talent zaimponował licznym fanom show. Nastolatka wykonała piosenkę „Skyfall”, którą pierwotnie zaśpiewała Adele na potrzeby ścieżki dźwiękowej jednego z filmów o agencie Jamesie Bondzie.

Dziewczynę zaprosiło do swej drużyny trzech jurorów – Patrycja Markowska, Michał Szpak oraz Grzegorz Hyży. Pierwsza z wymienionych gwiazd próbowała przekonać do siebie uczestniczkę licznymi komplementami, a ostatnia wspomniała udział 16-latki w edycji programu dla dzieci oraz osobiście się jej przedstawiła, próbując oczarować bardzo szarmanckim zachowaniem.

Działania te wyraźnie rozbawiły jednak Michała Szpaka, który przyjął całkowicie inna taktykę. Rozbawił publiczność złośliwą uwagą w stronę Hyżego, używając niecodziennego porównania.

– Co za dzikie pląsy, niczym pyton nad Wisłą – powiedział juror do kolegi z gremium, czym w zaskakujący sposób go upokorzył.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na pewno nie poznajesz tej znanej prezenterki! Tak zmieniały się gwiazdy TVP

Jak zakończyły się kontrowersyjne zmagania między jurorami?

Ostatecznie dziewczyna rzeczywiście wybrała drużynę Michała Szpaka. Jak za kulisami zaznaczyli jej najbliżsi, to właśnie o dostaniu się do składu wokalisty najbardziej marzyła.

Czas pokaże, jak Natalia poradzi sobie w kolejnych odcinkach, w których będzie już występowała na żywo. Spór jurorów o to, do czyjej drużyny trafi, może jednak wskazywać na fakt, iż uda jej się zajść w programie naprawdę daleko. Niektórzy internauci ubolewają nawet nad tym, że w kontrowersyjnej sprawie większa ilość widzów skupiła się na złośliwościach między Szpakiem i Hyżym, a nie na wyjątkowym talencie nastolatki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podstępna choroba dręczy młodą gwiazdę Polsatu. Walczy z nią codziennie
  2. Gwiazda serialu TVP wciąż nie pozbierała się po traumie. Bardzo smutne
  3. Bollywood u stóp Beaty Tyszkiewicz! Tego o gwieździe nie wie prawie nikt
  4. Niesamowity krok uczestnika Rolnik szuka żony! 72-latek poślubił 32 lata młodszą kobietę

Lubisz muzykę Michała Szpaka?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Jakim autem jeździ Mucha? Szczęka opada! Samochody znanych Polek [ZDJĘCIA]

Zobacz również

ŹRÓDŁOplotek.pl

Szefowa działu interwencji portalu Pikio.pl, dziennikarka, studentka stosunków międzynarodowych na UW. Obserwatorka amerykańskiej oraz polskiej polityki zagranicznej.