Michał Szpak już wkrótce pojawi się po raz kolejny jako juror w show „The Voice of Poland” stacji TVP. Co ciekawe, wokalista miał wejść na planie w poważny konflikt z innym gwiazdorem, Grzegorzem Hyżym. Jak wokalista skomentował podobne doniesienia?

Szpak będzie jedynym członkiem gremium jurorskiego, który brał udział w poprzednich edycjach programu. Do składu dołączyli bowiem Patrycja Markowska, Piotr Cugowski oraz Grzegorz Hyży, którzy zastąpili Marię Sadowską, Tomsona i Barona, a także Andrzeja Piasecznego.

Michał Szpak obiektem kontrowersji na planie show TVP

Co ciekawe, za kulisami show miały już pojawić się pierwsze podziały. Informator mediów zatrudniony w TVP ujawnił bowiem, że Hyży boi się współpracy ze Szpakiem, a atmosfera między wokalistami robi się coraz bardziej napięta. Jak te doniesienia skomentował sam Szpak?

– Ja mam coś takiego w sobie, że albo się mnie lubi, albo się mnie nienawidzi. Nie mam pojęcia o co chodzi. Nie chcę w to wnikać. Niech konflikt żyje własnym życiem – stwierdził piosenkarz, odcinając się od plotek.

Kiedy Michał Szpak pojawi się w „The Voice of Poland”?

Jak jednak mówi się w kuluarach, jego odpowiedź wcale nie spodobała się produkcji „The Voice of Poland”. Przedstawicielom show zależało bowiem na tym, aby jak najszybciej uciszyć doniesienia o konflikcie, unikając komentarza.

Czy Szpak i Hyży rzeczywiście nie pałają do siebie sympatią? Tego dowiemy się, gdy tylko program zacznie być emitowany w Telewizji Polskiej w nowej ramówce stacji.

ZOBACZ TAKŻE: Kożuchowska straciła SETKI TYSIĘCY złotych! Fani się od niej odwrócili

ZOBACZ TAKŻE: Zmieszali z błotem ciężarną gwiazdę TVP. „Gruba, brzydka, rozczochrana”

ZOBACZ TAKŻE: Kinga Rusin pokazała się nago w wannie! Tak odważnego zdjęcia jeszcze nie było

ZOBACZ TAKŻE: Psi dramat na polskiej ulicy! Agresywny pitbull rzucił się na kobietę i jej psa

Fot. Wikipedia
Fot. Instagram
The Voice of Poland
Fot. Instagram

Lubisz muzykę Michała Szpaka?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Oni przeżyli PRAWDZIWY KOSZMAR! Gwiazdy prześladowane w szkole


Ta dziewczynka to dziś wielka polska gwiazda... Która? Nie zgadniesz!