Michał Szpak nie odpuszcza! Producenci programu TVP są na niego wściekli

Michał Szpak nie odpuszcza! Producenci programu TVP są na niego wściekli

Michał Szpak już wkrótce pojawi się po raz kolejny jako juror w show "The Voice of Poland" stacji TVP. Co ciekawe, wokalista miał wejść na planie w poważny konflikt z innym gwiazdorem, Grzegorzem Hyżym. Jak wokalista skomentował podobne doniesienia?

Szpak będzie jedynym członkiem gremium jurorskiego, który brał udział w poprzednich edycjach programu. Do składu dołączyli bowiem Patrycja Markowska, Piotr Cugowski oraz Grzegorz Hyży, którzy zastąpili Marię Sadowską, Tomsona i Barona, a także Andrzeja Piasecznego.

Michał Szpak obiektem kontrowersji na planie show TVP

Co ciekawe, za kulisami show miały już pojawić się pierwsze podziały. Informator mediów zatrudniony w TVP ujawnił bowiem, że Hyży boi się współpracy ze Szpakiem, a atmosfera między wokalistami robi się coraz bardziej napięta. Jak te doniesienia skomentował sam Szpak? - Ja mam coś takiego w sobie, że albo się mnie lubi, albo się mnie nienawidzi. Nie mam pojęcia o co chodzi. Nie chcę w to wnikać. Niech konflikt żyje własnym życiem - stwierdził piosenkarz, odcinając się od plotek.

Kiedy Michał Szpak pojawi się w "The Voice of Poland"?

Jak jednak mówi się w kuluarach, jego odpowiedź wcale nie spodobała się produkcji "The Voice of Poland". Przedstawicielom show zależało bowiem na tym, aby jak najszybciej uciszyć doniesienia o konflikcie, unikając komentarza. Czy Szpak i Hyży rzeczywiście nie pałają do siebie sympatią? Tego dowiemy się, gdy tylko program zacznie być emitowany w Telewizji Polskiej w nowej ramówce stacji.

ZOBACZ TAKŻE: Kożuchowska straciła SETKI TYSIĘCY złotych! Fani się od niej odwrócili

ZOBACZ TAKŻE: Zmieszali z błotem ciężarną gwiazdę TVP. „Gruba, brzydka, rozczochrana”

ZOBACZ TAKŻE: Kinga Rusin pokazała się nago w wannie! Tak odważnego zdjęcia jeszcze nie było

ZOBACZ TAKŻE: Psi dramat na polskiej ulicy! Agresywny pitbull rzucił się na kobietę i jej psa

Fot. Wikipedia Fot. Instagram The Voice of Poland Fot. Instagram
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News