Michał Szpak jest niezwykle rozchwytywanym artystą, który bardzo szybko stał się jedną z najbardziej szanowanych postaci na polskim rynku muzycznym. Zwykle piosenkarz stara się robić wszystko dla swoich fanów, tej nocy jednak nie miał wyjścia. Tysiące Polaków nie mogło uwierzyć, że to już koniec. 

Michał Szpak to ewenement na polskim rynku muzycznym. Mężczyzna stał się znany dzięki udziałowi w talent show TVNX-Factor„, gdzie nawet nie udało mu się zająć pierwszego miejsca. Mimo ostatecznej przegranej przekonał do siebie miliony Polaków, co pozwoliło mu rozwinąć swoją karierę i odnieść spektakularny sukces komercyjny.

Obecnie piosenkarz zapraszany jest na wszystkie największe imprezy organizowane w naszym kraju, jego koncerty przyciągają tysiące Polaków, a wydawane płyty sprzedawane są w milionach egzemplarzy. Michał Szpak znany jest z tego, że zawsze dba o swoich fanów, tym razem jednak nie miał na to szans. Tej nocy był absolutnie bezkonkurencyjny, wszystkich jednak na koniec ogarnął smutek.

Fanów piosenkarza ogarnął wielki smutek

Wszyscy bawili się wybornie i mieli nadzieję, że ta noc będzie trwała wiecznie, niestety koniec nadszedł szybciej, niż się tego spodziewano. Polsat miał dokładnie rozplanowaną całą imprezę i okazało się, że Michał Szpak może wykonać tylko 3 utwory, czym bardzo rozczarował fanów.

– Tam prowadzący mówili, że Michał jeszcze wróci na scenę, ale im chyba chodziło o to, kiedy robił sobie z nimi zdjęcie na scenie. A ja miałem nadzieję, że jeszcze zaśpiewa jakieś utwory. Szkoda, ale i tak trzy utwory to sporo – pisze ze smutkiem internauta.

– Też miałem nadzieję, że dłużej będziemy mogli go posłuchać na żywo. Szkoda, że miał tak mało czasu – dodaje kolejna osoba.

– Dlaczego tak krótko byłeś na scenie?! Jest mi tak przykro, myślałam, że dłużej tam poszalejemy… – pyta fanka.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 

  1. Kultową polską piosenkarkę niszczy straszna choroba. Stoczyła się na dno
  2. Domagała PORAZIŁ Sławomira. Co się stało?
  3. Dlaczego Chylińska to powiedziała? Wielki wstyd, nawet jej fani są zniesmaczeni
  4. „Młody papież 2” już w tym roku! Mamy pierwsze oficjalne zdjęcie
  5. Rodzina Magdy Gessler budzi wielkie kontrowersje! Kim jest brat restauratorki?

 

Zenek Martyniuk żyje na bogato. Niebywały majątek króla disco polo