Fanów Szpaka ogarnął nagły smutek. Michał był bezkonkurencyjny tej nocy

Fanów Szpaka ogarnął nagły smutek. Michał był bezkonkurencyjny tej nocy Źródło: screen/youtube/superstacja

Michał Szpak jest niezwykle rozchwytywanym artystą, który bardzo szybko stał się jedną z najbardziej szanowanych postaci na polskim rynku muzycznym. Zwykle piosenkarz stara się robić wszystko dla swoich fanów, tej nocy jednak nie miał wyjścia. Tysiące Polaków nie mogło uwierzyć, że to już koniec. 

Michał Szpak to ewenement na polskim rynku muzycznym. Mężczyzna stał się znany dzięki udziałowi w talent show TVN "X-Factor", gdzie nawet nie udało mu się zająć pierwszego miejsca. Mimo ostatecznej przegranej przekonał do siebie miliony Polaków, co pozwoliło mu rozwinąć swoją karierę i odnieść spektakularny sukces komercyjny. Obecnie piosenkarz zapraszany jest na wszystkie największe imprezy organizowane w naszym kraju, jego koncerty przyciągają tysiące Polaków, a wydawane płyty sprzedawane są w milionach egzemplarzy. Michał Szpak znany jest z tego, że zawsze dba o swoich fanów, tym razem jednak nie miał na to szans. Tej nocy był absolutnie bezkonkurencyjny, wszystkich jednak na koniec ogarnął smutek. [td_block_13 limit="1"post_ids="336587"

Michał Szpak bezkonkurencyjny podczas Sylwestra

Polsat jak co roku organizował wielkiego Sylwestra, na który tradycyjnie zaproszonych było wiele gwiazd, polskich i zagranicznych. Jedną z nich był Michał Szpak, który na scenie urządził show z najwyższej półki. Tej nocy piosenkarz był absolutnie bezkonkurencyjny, co po całym wydarzeniu stwierdziło tysiące osób pod sceną. Jego największym sukcesem było wyjątkowo żywiołowe wykonanie światowego hitu "I'm So Excited", który wywołał pod sceną prawdziwą euforię. Artysta wykonywał ten utwór z uśmiechem na ustach, a pomagali mu w tym wszyscy fani, którzy jeszcze nie spodziewali się, że już za chwilę czeka ich coś naprawdę przykrego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fanów piosenkarza ogarnął wielki smutek

Wszyscy bawili się wybornie i mieli nadzieję, że ta noc będzie trwała wiecznie, niestety koniec nadszedł szybciej, niż się tego spodziewano. Polsat miał dokładnie rozplanowaną całą imprezę i okazało się, że Michał Szpak może wykonać tylko 3 utwory, czym bardzo rozczarował fanów. - Tam prowadzący mówili, że Michał jeszcze wróci na scenę, ale im chyba chodziło o to, kiedy robił sobie z nimi zdjęcie na scenie. A ja miałem nadzieję, że jeszcze zaśpiewa jakieś utwory. Szkoda, ale i tak trzy utwory to sporo - pisze ze smutkiem internauta. - Też miałem nadzieję, że dłużej będziemy mogli go posłuchać na żywo. Szkoda, że miał tak mało czasu - dodaje kolejna osoba. - Dlaczego tak krótko byłeś na scenie?! Jest mi tak przykro, myślałam, że dłużej tam poszalejemy... - pyta fanka. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Kultową polską piosenkarkę niszczy straszna choroba. Stoczyła się na dno
  2. Domagała PORAZIŁ Sławomira. Co się stało?
  3. Dlaczego Chylińska to powiedziała? Wielki wstyd, nawet jej fani są zniesmaczeni
  4. „Młody papież 2” już w tym roku! Mamy pierwsze oficjalne zdjęcie
  5. Rodzina Magdy Gessler budzi wielkie kontrowersje! Kim jest brat restauratorki?
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News