Szpak ujawnia gorzką prawdę. Dlatego dwa lata temu przegrał Eurowizję

Szpak ujawnia gorzką prawdę. Dlatego dwa lata temu przegrał Eurowizję Źródło: YouTube - Plejada

Michał Szpak postanowił wypowiedzieć się na temat swoich poglądów dotyczących konkursu Eurowizji. Mało kto spodziewał się takiej wypowiedzi ze strony popularnego muzyka. Postanowił on, że po latach ujawni on przyczyny swojej porażki.

Michał Szpak postanowił po latach opowiedzieć o tym, co spotkało go kilka lat temu, gdy sam występował przed widownią na całym świecie jako reprezentant Polski na Eurowizji. Teraz jednak sytuacja zmieni się, bo w miejsce polskiego wokalisty na turnieju pojawi się znany polski zespół, który cieszy się w naszym kraju dość dużą popularnością. 

Polacy będą mogli zapoznać się z kulisami działania konkursu dzięki wypowiedzi Michała Szpaka. Wokalista stwierdził, że wyzna wszystkim jak wygląda popularny konkurs, o którym jest głośno w całej Europie, z czym wiążą się występy i w jaki sposób można zasłużyć na zwycięstwo. Jego słowa z pewnością zaskoczą wiele osób, które nie zdawały sobie sprawy z tego, jak wygląda sytuacja.

Michał Szpak opowiada o swoich poglądach na temat Eurowizji

Przed laty wydawało się, że Michał Szpak ma spore szanse na to, by ostatecznie sięgnąć po wielkie zwycięstwo na konkursie Eurowizji w 2016 roku, gdy pojawił się na scenie z utworem "Color of your life". Utwór spodobał się bardzo wielu osobom, nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Wokalista dość pewnie przeszedł do finału, w którym głosami jurorów zajął przedostatnie miejsce. 

Co ciekawe, głosami widzów piosenkarz zajął 3. miejsce, w związku z czym mogliśmy mówić o sporym sukcesie. Artysta nie ukrywał, że jest rozgoryczony decyzją jury, bo gdyby nie ona, to mógłby zająć znacznie wyższe miejsce i liczyć na większy rozgłos. Do tego jednak nie doszło, o czym mówi dziś Szpak w jednym z wywiadów. W tonie jego wypowiedzi da się wyczuć wielką złość.

Michał Szpak nie był zadowolony z werdyktu

- Oceny jury są połową tego wszystkiego, co możemy zdobyć. To oni po części decydują o tym, jak to będzie wyglądało na końcu. To są różnice, które nie wynikają tylko i wyłącznie z miłości do muzyki, te oceny jury. Myślę, że to jest też dość mocno powiązana kwestia polityczna - stwierdził Michał Szpak, opisując problem, z jakim radzić sobie muszą wykonawcy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Już niebawem doczekamy się pierwszego występu Tulii. Pierwsze wykonania piosenek przed publicznością odbędą się już dzisiaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polak pobił 80-letnią mamę. Powód, dla którego to zrobił, doprowadza do płaczu
  2. Co studiowała Beata Szydło? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg!
  3. Po 9 latach prokuratura wskazała winnego katastrofy w Smoleńsku. Znamy nazwisko
  4. Strasznie przykre informacje Polsatu. Nie żyje, miał tylko 15 lat
  5. Straszna diagnoza zrujnowała im życie. U dziecka uwielbianej postaci "Barw Szczęścia" lekarze odkryli przerażającą chorobę
  6. Szokujący zwrot z rana. Kolejna kobieta oskarża Jarosława Bieniuka

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News