Szpak ośmieszył Edytę Górniak. "Edzia się popłacze"

Szpak ośmieszył Edytę Górniak. "Edzia się popłacze" Źródło: youtube.com/Moje 5 minut

Michał Szpak jest jednym z najbardziej charakterystycznych polskich wokalistów. Młody artysta uwielbia zaskakiwać swoich fanów nie tylko oryginalnymi stylizacjami, ale też swoim zachowaniem. To, co zrobił ostatnio ośmiesza jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej muzyki, Edytę Górniak. Bardzo prawdopodobne, że "Edzia się popłacze".

Michał Szpak od kiedy pojawił się w X-Factorze, oczarował miliony osób swoim śpiewem. jego wykonanie utworu "Dziwny jest ten świat" z repertuaru Czesława Niemena zaparło jury dech w piersiach. Mimo że młody chłopak nie wygrał programu, jego kariera szybko się rozwinęła, a piosenkarz reprezentował Polskę na konkursie Eurowizji w 2016 roku.

Tym razem artysta zwrócił na siebie uwagę w zupełnie inny sposób. Konkretnie chodzi o to, jak się zachował wobec Edyty Górniak. 

Michał Szpak ośmieszył Edytę Górniak. To, co zrobił, jest szokujące

Michał Szpak dawał niedawno koncert w Częstochowie, jednak występ przed publicznością nie wyczerpał energii artysty. Już po występie wokalista miał ochotę pośpiewać w garderobie. Wybrał utwór Edyty Górniak "Kolorowy wiatr", który znalazł się w bajcie Disneya "Pocahontas". To trudny utwór, jednak piosenkarz postanowił zinterpretować go w zupełnie nowy sposób, a wynik eksperymentu uwiecznił na Instastory.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna postanowił dać prawdziwy popis swoich umiejętności wokalnych i wzbogacił piosenkę o rap oraz śpiew w stylu operowej arii. Całość została wzbogacona bogatą mimiką, a także żywą gestykulacją. 

Fani obawiają się, jak zareaguje Górniak. Uważają, że Szpak doprowadzi ją do łez

Fani piosenkarki nie są pewni, czy to wykonanie jej utworu sprzed lat przypadnie piosenkarce do gustu. Pojawiają się nawet głosy, że gwiazda może zareagować bardzo emocjonalnie. Takie zachowanie nikogo by nie zdziwiło, w końcu wokalistka dała się poznać jako bardzo wrażliwa osoba.

- Edzia pewnie się rozpłacze - przewiduje internauta.

Podobnych komentarzy może być więcej. Jak na razie była uczestniczka "Agenta-Gwiazdy" nie odniosła się do filmu, jaki pokazał Michał Szpak. Prawdopodobnie nie będzie zadowolona, tak jak nie byli wielbiciele utworu "Shallow" w oryginalnym wykonaniu Lady Gagi i Bradleya Coopera. Uczestnik "X-Factora" postanowił zmierzyć się z nagradzaną piosenką podczas pobytu w Tajlandii, gdzie zaśpiewał ją na swój własny, oryginalny sposób. Część jego fanów była wtedy bardzo rozczarowana.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Michał Szpak ma dziewczynę? Pokazał się na „randce” ze znaną blondynką
  2. Zofia Marcinkowska mogła stać się legendą kina. W wieku 22 lat zabiła siebie i partnera
  3. To się w głowie nie mieści. Biedronka zorganizuje życie mieszkańcom
  4. Lewandowski jak nigdy potrzebuje wsparcia żony. Niemcy boleśnie go wyśmiali
  5. Ogromne oszustwo wokół Familiady? Pod Strasburgerem ugną się kolana

Źródło: Wiesz Net

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News