Michał Szpak w objęciach pięknej kobiety. Początek miłości?

Michał Szpak w objęciach pięknej kobiety. Początek miłości?

Michał Szpak to jeden z najbardziej docenianych artystów młodego pokolenia. Piosenkarz ma rzeszę wiernych fanów, którzy śledzą każdy jego krok. Ostatnio zdziwili się, widząc go wtulonego w piękną dziewczynę.

Z uwagi na to, że Michał Szpak ma styl ciekawy i dość kontrowersyjny, oraz przez to, że nigdy oficjalnie nie przyznał się do żadnego związku, pojawiało się wiele spekulacji na jego temat. Między innymi niektóre plotki mówiły o tym, że jest on osobą homoseksualną. Tym bardziej zaskoczył wszystkich, kiedy w mediach społecznościowych pojawiło się jego zdjęcie, jak siedzi wtulony w piękną blondynkę. Czyżby to był początek jakiegoś uczucia w życiu piosenkarza?

Michał Szpak jest zakochany?

Kiedy trwał Taniec z Gwiazdami już pojawił się pewne głosy, mówiące o tym, że Michał Szpak i Paulina Biernat mają się ku sobie. Teraz ich fotografia zdaje się potwierdzać to, co było jedynie przypuszczeniem. Fani są bardzo zadowoleni z takiego obrotu sprawy. - Niezwykły Związek Dusz. Nie stworzą nigdy takiej relacji z innymi. Michał nie spotka takiej kobiety z duszą jak Paula, przy której czuje się szczęśliwy i wolny. To jest na wieczność - napisał ktoś z internautów. - Jedno z najpiękniejszych zdjęć, jakie widziałam. Dwa śpiące anioły - twierdzi inny zachwycony. Myślicie, że między tą dwójką faktycznie coś się zaczęło dziać? Podobno oboje pojechali właśnie na obóz wokalny Michała. Nie od dziś wiadomo, że lato i wspólne wyjazdy sprzyjają rozwojowi uczuć. Miłość na pewno pozytywnie wpłynie na Szpaka, w końcu takie emocje są wyjątkowo inspirujące. Michał Szpak Michał Szpak i jego bliska przyjaciółka, fot. Instagram Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polska w żałobie. Nie żyje legenda polskiej polityki
  2. Szok w TVN! Czołowa gwiazda rezygnuje
  3. Sygnały uspokajające i grożące. Mowa ciała psa zdradza wiele sekretów
  4. Porzucili psa na pewną śmierć! To co zrobiła później, wyciska łzy
  5. Słynna prezenterka TVN i TVP pokazała coś specjalnego! Wszyscy jej fani są zachwyceni
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News