Szaleńcy chcieli pobić Michała Szpaka! Dantejskie sceny: "Zaraz ci wyj*bie"

Szaleńcy chcieli pobić Michała Szpaka! Dantejskie sceny: "Zaraz ci wyj*bie"

Michał Szpak jest bardzo utalentowanym wokalistą. Od małego wykazywał zainteresowanie muzyką, a rodzice starali się go wspierać. Mimo wszystko nie było mu łatwo, ponieważ od małego był poddawany terrorowi jaki zgotowali mu mieszkańcy Jasła. Muzyk opowiedział o tym, że kiedyś zaplanowano jego pobicie. Agresywni napastnicy krzyczeli w szale, że "zaraz mu wyj*bią". Dramat, jaki przeszedł, odcisnął na nim piętno na całe życie. 

Michał Szpak dał się już poznać wszystkim Polakom. Jest młody i utalentowany. Pierwsze kroki w kierunku sławy stawiał już jako mały chłopiec, a dostrzeżony został w X-Factor, gdzie zdobył drugie miejsce. Piosenkarz umiejętnie łączy różne gatunki muzyczne, a jego głos podbija serca wielu fanów.

Szlifował talent od dziecka

Pierwsze kroki stawiał w swoim rodzinnym Jaśle. Tam wystąpił w Domu Kultury, gdzie zdobył nagrodę, a później swój talent szlifował w lokalnym chórze. Jego rodzina również silnie związana jest z muzyką. Tylko brat się wyłamał, a zamiast podnoszenia swoich muzycznych umiejętności, trenował boks. Okazuje się, że Michał nie raz potrzebował jego pomocy i sztuki walki na pewno się przydały. Do dziś wygląd piosenkarza budzi wiele emocji. Agresywni ludzie nie patrzą na niego przychylnie, ponieważ nosi długie włosy, ubiera się raczej kobieco, maluje paznokcie oraz twarz. Czuje się w tym stylu dobrze, a jego łagodny wygląd sprawia, że naprawdę można go pomylić z kobietą. Od najmłodszych lat tak wyrażał siebie i niestety, niektórzy mieli z tym problem. Uwydatniało się to już w okresie gimnazjalnym, kiedy to dzieci śmiały się z niego oraz jego wyglądu. Często nie kończyło się na wyzwiskach i dochodziło do agresji fizycznej. Wtedy to stawał w jego obronie starszy brat. W pewnym momencie jego życia musiał pójść do liceum i tam natrafił na apogeum jego problemu. Doszło do takiej sytuacji, że po roku zmienił szkołę i poszedł do liceum o 10 kilometrów oddalonego od Jasła.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał Szpak i groźby

Michał Szpak ujawnił, że w liceum przechodził przez prawdziwy psychiczny terror. Agresywni rówieśnicy grozili mu pobiciem i planowali akcje, które miały zakończyć się skrzywdzeniem Michała. Na szczęście artysta wiedział co robić. Zawsze za jego plecami stał brat. - Na początku było spoko, ale dość szybko miałem dosyć. Głupie zaczepki, popchnięcia na korytarzu, typowe nastoletnie zagrania. Bez przerwy słyszałem: "Zaraz ci wyjebię". A ja jak to ja. Słyszę coś takiego i daję jeszcze do pieca. "Spoko, uderz". Albo: "Może byś się zmierzył z kimś równym sobie?". Myślę, że to, że nigdy nikt mi nie spuścił wpierdolu, zawdzięczam przede wszystkim Damianowi - mówi Szpak. Jak widać, jego brat często ratował mu skórę przed prześladowcami, którzy chcieli pobić młodego Michała Szpaka. Te czasy już są na szczęście za nim, ale do dziś dochodzi do sytuacji, gdy ktoś na ulicy spojrzy na niego krzywym wzrokiem tylko i wyłącznie przez jego wygląd.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kolejne, szokujące oskarżenia Justyny Żyły. Aż odbiera mowę
  2. Gdzie mieszka Hanna Lis? Pławi się w luksusach
  3. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  4. Ile zarabia Katarzyna Figura? Zarobki gwiazdy wprawiają w osłupienie
  5. Katarzyna Warnke: wiek gwiazdy zaskakuje. Jej mąż jest dużo młodszy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News