Michał Szpak podłączony do aparatu tlenowego. Wiemy, co się z nim teraz stanie

Michał Szpak podłączony do aparatu tlenowego. Wiemy, co się z nim teraz stanie

Michał Szpak od czasu swojego występu na Eurowizji podbija nieustannie polską scenę muzyczną. Niestety ostatnie kilka dni było dla niego wyjątkowo trudnych. Medialną burzę dodatkowo podsycają publikowane przez wokalistę zdjęcia, które niepokoją wielu jego fanów. Czy stan zdrowia wpłynie na występ w The Voice of Poland? Co to oznacza dla jego kariery? 

Michał Szpak zdobył popularność, kiedy w 2011 roku zgłosił się do pierwszej edycji programu Mam Talent. Jego androgeniczna uroda wzbudziła dezaprobatę wśród widzów programu, jednak głos powalił ich na kolana. Szpak zajął drugie miejsce, przegrywając wtedy w finale z Gienkiem Loską. Od tamtej pory stał się laureatem wielu nagród,w tym nagrody głównej na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. Wokalista wystąpił na 61 Konkursie Piosenki Eurowizji z piosenką "Colours of your life". Ostatnio w sieci pojawiły się niepokojące doniesienia o jego złym stanie zdrowia. Podczas swojej najnowszej trasy koncertowej zasłabł, i został przewieziony do szpitala. Choć jego stan zdrowia określono wtedy na stabilny wielu jego fanów zaniepokoiło się kondycją młodego wokalisty.

Michał Szpak pod aparatem tlenowym

Na InstaStory wokalisty pojawiło się wyjątkowo niepokojące zdjęcie, na którym Szpak pozuje w aparacie tlenowym. Jedno zdjęcie sprawiło, że fani z całej Polski mocno zaniepokoili się jego formą. Dla wielu alarmującą jest wiadomość o czasowej niedyspozycji piosenkarza. Fotografia wywołała lawinę spekulacji odnośnie jego występu w popularnym talent show. Michał Szpak rozwiał wszelkie wątpliwości swoich wielbicieli wstawiając niedługo potem zdjęcia z prób, na których przygotowuje się do kolejnych występów. Muzyk chciał pokazać fanom, w jaki sposób regeneruje się po tak dużym wysiłku, jakim jest dla niego niewątpliwie łączenie licznych obowiązków. Fani mogą być więc spokojni, wszystko wskazuje na to, że muzyk nie zamierza przerywać swojej kariery i już niedługo znowu zobaczymy go na ekranach naszych telewizorów w The Voice of Poland.
DALSZY CIĄG ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Terapia tlenowa. Dlaczego Michał Szpak z niej skorzystał?

Terapia tlenowa to zyskujące coraz większą popularność podejście do dbania o zdrowie i urodę. Tlen wykorzystywany jest do nawilżenia dróg oddechowych i strun głosowych, a także poprawia wydolność płuc. Ta bardzo popularna, zwłaszcza wśród wokalistów, a także sportowców metoda pomaga w utrzymaniu dobrej kondycji podczas ekstremalnego wysiłku. Dodatkowo aparat wspomaga koncentrację, leczenie zmęczenia, bezsenności, zwalcza stres i bóle migrenowe. Nie dziwmy się, że popularny artysta często z niej korzysta. Michał Szpak po początkowych doniesieniach wraca na scenę i wydaje się, że będzie jeszcze lepszy.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Michał Szpak przewieziony do szpitala! Jest źle
  2. O występie Michała Szpaka w „Jaka to melodia” mówią już wszyscy!
  3. Michał Szpak nie może poradzić sobie z żałobą. Stracił bardzo bliską osobę
  4. Znaki zodiaku i ich wymarzone prezenty. Jak je uszczęśliwić?
  5. Znaki zodiaku POLSKICH gwiazd. Z kim dzielisz los?
Następny artykuł