Michał Szpak chciał zedrzeć z dziennikarki oszałamiająco zmysłowy strój. Wszystko zostało nagrane

Michał Szpak chciał zedrzeć z dziennikarki oszałamiająco zmysłowy strój. Wszystko zostało nagrane Źródło: instagram/michal_szpakofficial/

Michał Szpak znów zaskoczył wszystkich. W ostatnim czasie muzyk wziął udział w konferencji, podczas której o mały włos nie dopuścił się czegoś strasznego. Szpak był bliski od zerwania z dziennikarki jej stroju.

Michał Szpak był ostatnio gościem na konferencji promującej Polsat Superhit Festiwal 2019. Na tak wyjątkowym wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd, których stylizacje były bardzo adekwatne do okazji. Sam Michał postawił na coś bardzo oryginalnego, jednak szybko okazało się, że mógł wyglądać o wiele lepiej. Piosenkarz dosłownie oszalał na punkcie jednej ze stylizacji, którą zobaczył podczas konferencji. 

Michał Szpak chciał zedrzeć strój z dziennikarki  

Oprócz Michała Szpaka na konferencji pojawiło się wiele znanych osób, w tym Ola Kot. Ku zaskoczeniu piosenkarza, dziennikarka przebiła go swoją stylizacją i choć postawiła na klasyczną czerń, prezentowała się oszałamiająco dobrze, co wywołało u niego zazdrość. W trakcie wywiadu Szpak zdecydował się na bardzo szokujące wyznanie. 

- No, kochana, szczerze mówiąc, zdarłbym ci ten kombinezon z ciała, ale myślę, że nie chciałabyś się pokazać w tym momencie nago, bo jest dość zimno, ale stylóweczka jest taka, że jak ją zobaczyłem pierwszy raz, to mówię: ”Dlaczego ja jej dzisiaj nie mam na konferencji!?" - mówi piosenkarz.  

Ola Kot zareagowała w zaskakujący sposób 

Dziennikarka wykazała się niezwykłym dystansem do samej siebie oraz do tego co mówią inni. Pokazała również, że darzy Szpaka sporą sympatią i utrzymuje z nim ten sam poziom żartu. Kot postanowiła nie być dłużna i zareagowała na wyznanie kolegi, informując, że jeśli tylko ma on ochotę, po zakończeniu wywiadu mogą zamienić się swoimi stylizacjami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Choć wszystko zapowiadało się dość obiecująco, ostatecznie nie spełnili tego, o czym wspomniała kobieta, co mogło być niemałym rozczarowaniem dla wielu osób. Wywiad, w którym Szpak mówi o swoich niespełnionych zamiarach, oczywiście został zarejestrowany i już chwilę później pojawił się w sieci, gdzie internauci licznie zaczęli go komentować. Znaczna większość przywykła już do stylu bycia piosenkarza, dlatego też jego wypowiedź zupełnie ich nie zaskoczyła, co sprawiło, że obyło się od iście negatywnych komentarzy. 

Warto przypomnieć, że stylizacja, którą na konferencję wybrał Michał również się wyróżniała. Piosenkarz postawił na pomarańczowy sweterek z pomponikami, jasne dżinsy z wysokim stanem i srebrne kozaczki.

  

instagram/polsatsuperhitfestiwal/

instagram/olakot_/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  2. Co się dzieje z Roksaną Węgiel? Fani są zdruzgotani. Tysiące Polaków boi się o jej karierę, a wszystko przez zatrważającą wiadomość
  3. Prorok z zagranicy przeraził Polaków. Zapowiada nagłą zagładę milionów ludzi, wkrótce ma wydarzyć się najgorsze
  4. Nadchodzi prawdziwa groza. Nawet tragedie i katastrofy z wizji Jackowskiego są mniej przerażające
  5. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj
  6. Potężne trzęsienie ziemi!

Źródło: JASTRZAB POST

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News