Szpak bierze za to po 170 zł od fanów. Warto?

Szpak bierze za to po 170 zł od fanów. Warto?

Michał Szpak nie należy do postaci, którą trzeba by komukolwiek przedstawiać. Ten znany wokalista i osobowość medialna, bardzo wysoko się ceni. Jak poinformował "Super Express", Michał Szpak bierze udział w dosyć popularnym wśród zachodnich gwiazd procederze. Bierze za to po 170 zł od swoich fanów. 

Michał Szpak organizuje liczne spotkania ze swoimi fanami. To nic specjalnego, ponieważ każda gwiazda ma dosyć wierne grono sympatyków i chce się z nimi spotykać, być z nimi jak najbliżej się da. Michał Szpak, zresztą, jak większość koncertujących gwiazd, spotyka się ze swoimi fanami.  Jednak ten gwiazdor nie robi tego w standardowy sposób. Organizowane przez Michała Szpaka spotkania z fanami są wyjątkowe, ponieważ spotkania z gwiazdorem są biletowane. Wyjątkowa okazja, wyjątkowa osoba i wyjątkowa cena, zatem tylko bogaci mogą pozwolić sobie na udział w tego typu wydarzeniach. W świecie zagranicznego show-biznesu takie działania o dosyć wątpliwym statusie etycznym są na porządku dziennym.

Michał Szpak próbuje odnaleźć się na rynku muzycznym w Polsce

Znany tabloidowy portal "Super Express" poinformował, że w jednym z warszawskich teatrów wystąpił ze swoim koncertem Michał Szpak. Koncert artysty rzecz jasna był biletowany. Cena biletu wyniosła 120 zł, na co "SE" oburza się z racji "wygórowania ceny". Przypominamy jednak, że 120 zł to oczywiście cena regularna i standardowa za tego typu koncert, która nie jest ceną wygórowaną. Koszty zorganizowania koncertu są ogromne i w tym kontekście warto zwrócić uwagę, że całkowita pula zarobionych pieniędzy nie trafia na konto Michała Szpaka. Ze sprzedanych biletów opłaca się wszystkich muzyków, obsługę techniczną, obsługę dźwiękową, osoby odpowiedzialne za montaż i oświetlenie a także właściciela miejsca. Do tego dochodzą też koszty transportu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Rynek muzyczny, ze względu na postępujący spadek sprzedaży tradycyjnych płyt, diametralnie się zmienił. Dlatego też artyści na całym świecie muszą dopasować się do tych nowych zasad i szukają nowych sposobów zarabiania pieniędzy. Pomijając zakupy utworów muzycznych w wersji elektronicznej, podstawowym źródłem utrzymania artystów scenicznych są właśnie koncerty i spotkania z fanami.

Michał Szpak ceni się bardzo wysoko?

Media donoszą, że Michał Szpak podczas trasy koncertowej organizuje spotkania ze swoimi fanami. Trwają one dwie godziny i w tracie ich trwania można zrobić sobie z gwiazdorem zdjęcie, zdobyć autograf, czy wymienić kilka słów. Praktyka wstępu za kulisy koncertu i zbliżenie się do gwiazdy jest bardzo popularna, zwłaszcza wśród zachodnich gwiazd. Często jest to rozróżniane właśnie w cenie biletu. Taki bilet nazywa się "Meet & Greet Package". Wokaliści, artyści, którzy mają tysiące fanów, fizycznie nie daliby rady spotkać się ze wszystkim, dlatego też doliczają dodatkową opłatę do ceny. Bilet "Meet & Greet Package" podczas trasy Michała Szpaka kosztuje 170 złotych. Nie jest to wygórowana cena, zwykle jest to 3 lub 4 krotność ceny standardowej. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  3. Jak zrobić skrzata? Kilka chwil i stworzysz cudo – krok po kroku
  4. Justyna Żyła Instagram: Miejsce rodzinnego dramat
  5. Jakie dokumenty do 500 plus? Nie możesz zapomnieć o ani jednym
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News