Brutalny atak na Michała Szpaka. "Powiedział, że jesteś pe*ałem"

Brutalny atak na Michała Szpaka. "Powiedział, że jesteś pe*ałem" Źródło: YouTube - Warszawa.naszemiasto.pl

Michał Szpak często musi radzić sobie z hejtem. Nie każdemu podoba się styl bycia i wygląd znanego piosenkarza, a niektórzy podejrzewają go wręcz o homoseksualizm. Jeden z komentarzy był wyjątkowo brutalny.

Michał Szpak niejednokrotnie jest krytykowany w związku ze swoim kontrowersyjnym zachowaniem, ale również przez swój wygląd, który nie wywołuje zachwytu u wszystkich komentatorów wydarzeń publicznych. Część z nich posądza znanego artystę o homoseksualizm, inni twierdzą, że mężczyzna celowo wywołuje skandale, by było o nim głośno. W związku z tym często pojawiają się nieprzychylne komentarze na jego temat.

Ostatnio jeden z internautów zdecydował się na ostre słowa, które z pewnością mogą zaskoczyć niejednego fana twórczości Michała Szpaka. Artysta póki co nie odniósł się do komentarza, ale możemy być pewni, że mógłby on wywołać u niego wielkie emocje. Internauta wspomniał o okrutnym ataku na znanego muzyka, który wywołał wielkie kontrowersje.

Michał Szpak brutalnie zaatakowany

Polacy wymieniają Michała Szpaka wśród artystów, którzy wywołują liczne skandale za sprawą swojego wyglądu, ale również zachowania. Wiele osób zarzucało mu, że czasami jego reakcje bywają "zniewieściałe", czyli po prostu przypominające zachowanie kobiet. Nie podoba się to wielu widzom, którzy mają okazję wyglądać znanego muzyka w wielu programach.

Gwiazdor zaliczył swój debiut w programie "X-Factor", gdzie jego talent został dostrzeżony przez Kubę Wojewódzkiego. Od tego czasu może cieszyć się wielką popularnością, którą zawdzięcza także swojemu ekscentrycznemu stylowi bycia. To także dzięki niemu udało mu się zdobyć zaufanie producentów i zasłużyć na propozycję pracy w kolejnych programach, między innymi w "The Voice Of Poland".

Nie oznacza to oczywiście, że negatywne komentarze zniknęły z internetu. Wciąż pojawiają się nowe słowa kierowane do znanego piosenkarza, a Polacy często decydują się na ostrą krytykę, która czasami przekracza granice dobrego smaku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał Szpak wciąż budzi wielkie emocje

- Mój kolega powiedział że jesteś pe*ałem. Już nie mam kolegi - napisał jeden z internautów pod filmem z piosenką, którą Michał Szpak wykonał na Eurowizji. Okazuje się więc, że mężczyzna ma wielu wrogów, ale również wiernych fanów, którzy okazują swoje wsparcie i czekają na nowe utwory znanego piosenkarza.

- Cóż Michale. Twoja piosenka tylko potwierdziła to, że Eurowizja to jeden wielki polityczny śmietnik. Żeby z końca awansować na 8. miejsce i mieć 3. miejsce wśród oceny ludzi z całego świata!? (Mnóstwo moich znajomych z różnych stron globu mówiło że najlepsza była Polska). Gdyby muzykę oceniali ludzie, a nie państwa głosujące na siebie, to ta piosenka miałaby 3. miejsce - twierdzi jeden z fanów wokalisty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  2. Siostra Wojciecha Szczęsnego ZGINĘŁA. Tragiczne okoliczności śmierć szokują do dziś
  3. TVP podało dramatyczną informację. Polak umierał na oczach bezsilnych lekarzy
  4. Przed chwilą miał miejsce najostrzejszy stosunek świata. 3 mężczyzn nie żyje, kobieta w szpitalu
  5. Dramat Waldusia z Kiepskich. "Jest zrozpaczony, nie wyobraża sobie życia"
  6. To jakieś szaleństwo. Media: 13-letni syn Anny Przybylskiej ma dziewczynę

źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News