Oficjalny apel Michała Szpaka nic nie dał. Wielka klęska Polski

Oficjalny apel Michała Szpaka nic nie dał. Wielka klęska Polski Źródło: screen youtube.com/Jastrzab Post

Michał Szpak stał się gwiazdorem, który w ostatnich latach osiągnął jeden z największych międzynarodowych sukcesów. Artysta postanowił wystosować bardzo ważny apel do swoich następców, jednak zdał się on na nic. Polska poniosła niestety wielką klęskę.

Michał Szpak doskonale wie, jak dużą odpowiedzialność i oczekiwania stawiane są przed reprezentantem naszego kraju podczas zarówno eliminacji, jak i finału Eurowizji. Wokalista reprezentował nasz kraj w 2016 roku i ostatecznie udało mu się uzyskać 8 miejsce, ale wedle głosów widzów zajmowałby ostatnie miejsce na podium. Jako weteran tych zawodów postanowił udzielić kilku celnych rad tegorocznym reprezentantkom.

Michał Szpak chciał pomóc, ale nic to nie dało

Według wielu polskich wykonawców, jak i samych słuchaczy, zespół Tulia miał naprawdę bardzo duże szanse, aby dosłownie pozamiatać na tegorocznej Eurowizji. Nowoczesne wydanie folkowych brzmień, które poznaliśmy poprzez twórczość tej grupy, zaskarbiło jej niewiarygodną wręcz popularność w naszym kraju. Jednak niestety ostatecznie zespołowi nie udało się przejść do ścisłego finały ku rozpaczy wielu fanów.

Teraz wiele osób zastanawia się, co poszło nie tak i w jaki sposób dziewczyny z zespołu Tulia mogły dać z siebie jeszcze więcej i pokazać, na co je naprawdę stać. Również Michał Szpak w jednym z wywiadów udzielił im kilku bardzo cennych rad, ale wygląda na to, że grupa nie do końca się do nich zastosowała.

Szpak podczas swojej wypowiedzi skupił się przede wszystkim na tym, aby artystki nie dały się tremie i skupiły się na ogniu, który nich tkwi, i o którym śpiewają. Niestety według wielu widzów ogień podczas ich występu był jedynie w słowach piosenki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Tulia to wspaniałe cztery Słowianki, które mają szanse zawładnąć sercami Europy. Traktujcie te cztery minuty, jakby miał się skończyć świat, dajcie z siebie więcej niż 100 proc., a na scenę wchodźcie z przesłaniem. Zapomnijcie o oczekiwaniach, myślcie tylko o ogniu, o którym śpiewacie. Niech świat spłonie, słysząc emocje, które w sobie nosicie. Nie dajcie się tremie, to wszystko to jedne z najpiękniejszych chwil w waszym życiu. Powodzenia wariatki! - mówił Michał Szpak.

Niestety jest to kolejny rok bez szans na zwycięstwo ze strony Polski, jednak miejmy nadzieję, że nasi kolejni reprezentanci pokażą, na co tak naprawdę stać polskich wykonawców. Trzymajmy za nich kciuki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polka jako 17-latka wystąpiła nago w filmie. To ZNISZCZYŁO jej karierę. Jej historia rozdziera serce!
  2. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  3. Szokujące. TVN: Gwiazdor, którego kochały miliony kobiet okazał się mordercą, gwałcicielem i nekrofilem
  4. Niesamowite, piękne, cudowne. Oświadczenie Owsiaka do Krystyny Pawłowicz to najlepsza rzecz w internecie
  5. Roksana Węgiel znowu to zrobiła! Zszokowała strojem na Eurowizji, w telewizji tego nie pokazali
  6. Porażająca nagła śmierć z ostatniej chwili. Słynny aktor popełnił samobójstwo, oglądaliśmy go w hitach Polsatu i TVN

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News