Michał Szpak mistrzowsko wbił szpilę hejterom. Tak trafnej i dobitnej reakcji nikt się po nim nie spodziewał

Michał Szpak mistrzowsko wbił szpilę hejterom. Tak trafnej i dobitnej reakcji nikt się po nim nie spodziewał Źródło: instagram/michal_szpakofficial/

Michał Szpak od zawsze pokazywał, że nie boi się wyrażać własnej opinii. Jego ostatni post tylko to potwierdził, bowiem gwiazdor niezwykle dosadnie wypowiedział się na bardzo drażliwy temat.

Michał Szpak nie był w stanie dłużej milczeć widząc, co dzieje się na świecie. Wiedząc, że jego popularność może dać mu pewną siłę przebicia, zdecydował się na naprawdę dosadny wpis. Jego słowa być może wielu dadzą do myślenia, a hejterom na długo odbiorą mowę. Muzyk zwrócił uwagę na bardzo poważny problem. 

Michał Szpak wbija szpilę hejterom. Tak dobitnej reakcji nikt się po nim nie spodziewał 

Temat ekologii jest poruszany niezwykle rzadko. Gdy pojawiły się informacje o pożarach w Amazonii media zaczęły huczeć, jednak błyskawicznie ucichły, zapominając o całej sprawie. Wiele osób starało się pokazać ludziom na całym świecie, że sprawa jest naprawdę poważna i nie mamy czasu do stracenia. Do tego grona dołączył właśnie juror "The Voice of Poland", który w niezwykle bezpośredni sposób odniósł się do tematu. Szpak nie krył swojej złości i wbił szpilę każdemu, kto kwestię katastrofy ekologicznej zepchnął na drugi plan. 

- Przecież wokół nas dzieje się tak dużo niepotrzebnych rzeczy, że po co zawracać sobie mamy głowę katastrofą ekologiczną i płonącymi płucami ziemi. (...) Po co się tym przejmować nic z tym nie róbmy, nic o tym nie mówmy. Ucichnie samo, wypali się jak wszystko, a za 20 lat będziemy błagać o wodę i zdychać z głodu - napisał.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Co na to obserwatorzy? 

Wielu fanów Michała od razu go poparło. Internauci byli mu wdzięczni, że otwarcie porusza kwestię ochrony środowiska i podzielili jego przerażenie całą sytuacją, która z roku na rok staje się coraz gorsza. 

Dzisiaj grzeje: 1. Chcieli się schronić przed deszczem, chwilę potem cała czwórka nie żyła. Nie mieli szans na ucieczkę
2. Najdroższy pies na świecie. Trudno uwierzyć, że tyle na niego wydano

- Ta znieczulica jest straszna....dobrze Michał, że poruszasz ten temat i nie jesteś obojętny na ten problem - czytamy. 

- Michał super, że zwracasz uwagę na te rzeczy, ale trzeba też działać, a ty jako osoba publiczna możesz apelować muzyką i koncertami w tym temacie - pisze fanka. 

- Przykre, że tak mało osób zwraca na to uwagę!! Super Michał, że nagłaśniasz tę kwestię! - dodaje kolejna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rodzina Królewska w żałobie. Nie żyje siostra królowej. Poddani do dziś ją opłakują
  2. Mąż pracujący za granicą napisał żonie, że nie wyśle jej pieniędzy. Jej odpowiedź zwaliła go z nóg, chciał wracać do Polski
  3. Już nie poprowadzi znanego programu. Po tylu latach gwiazda TVN pożegnała się z widzami
  4. Oświadczył się pięknej kobiecie. Nie wiedział, że od 12 lat jest już jego żoną
  5. Nagle pies zrozumiał, że umiera i zaczyna płakać. Właściciele poznali okropną przyczynę śmierci

Źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News