Michał Szpak do tej pory ukrywał to przed mediami. Już niedługo jego rodzina się powiększy, bobasek w drodze

Michał Szpak do tej pory ukrywał to przed mediami. Już niedługo jego rodzina się powiększy, bobasek w drodze Źródło: screen/YouTube.com/Jastrząb Post

Michał Szpak ma wielkie powody do zadowolenia. Kontrowersyjny wokalista przekazał swoim fanom, że na świecie pojawi się jego spadkobierca, który odziedziczy po nim cały majątek. Ta informacja była do tej pory tajemnicą i wiedzieli o niej tylko nieliczni.

Michał Szpak znów znalazł się na ustach fanów. Do tej pory o uczestniku X-Factora głośno było z powodu jego koncertów, piosenek, głośnych stylizacji i kontrowersyjnych opinii, a teraz artysta przekazał, że w jego najbliższej rodzinie pojawi się małe dziecko. Sam Szpak jest zachwycony i zadeklarował, że przekaże maleństwu swój cały dobytek. Tak odważnych słów ze strony wokalisty nie można było się spodziewać.

Michał Szpak promienieje z zachwytu. W jego rodzinie pojawi się dziecko

O radosnej nowinie Michał Szpak powiedział dziennikarzom Jastrząb Posta. Wokalista zdradził że jego brat spodziewa się dziecka, co pozwoli mu spełnić marzenie o zostaniu wujkiem.

- Mój brat teraz oczekuje dziecka, z czego jestem bardzo, bardzo szczęśliwy. Będę wujkiem! To nowa rola, nowa w rodzinie, to będzie pierwsze dziecko i jestem bardzo szczęśliwy. Cieszę się, że przychodzi na świat kolejny Szpak, będzie utalentowany zapewne - powiedział uradowany artysta.

Już teraz wiadomo, że wujek będzie rozpieszczał dziecko, które stanie się jego prawowitym spadkobiercą. Mowa tutaj o wielkich pieniądzach, ponieważ już teraz majątek piosenkarza jest szacowany na kilka milionów złotych.

- Wujek go będzie niańczył i zostawi mu cały swój dorobek – powiedział Michał Szpak w wywiadzie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szpak nie będzie miał dzieci?

Deklaracja muzyka o tym, że to dziecko jego brata odziedziczy wszelkie pieniądze i majątek po wokaliście jest dla wielu równoznaczne z tym, że Michał Szpak nie planuje potomstwa w przyszłości. Koresponduje to ze spekulacjami o homoseksualnej naturze artysty, który miał ostatnio wdać się w romans ze swoim przyjacielem, o czym mają świadczyć wspólne, dość romantyczne zdjęcia z Parady Równości.

Z drugiej strony, wokalista był ostatnio widywany u boku tancerki z "Tańca z Gwiazdami" Pauliny Biernat. Ich znajomi w mniej, lub bardziej jawny sposób mówili o związku między tancerką a muzykiem. Możliwe także, że deklaracja o przekazaniu całego majątku dziecku jest żartem, a swoim zachowaniem Michał Szpak po raz kolejny chciał zwrócić na siebie uwagę i wzbudzić zainteresowanie fanów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie uwierzycie jak mieszka Michał Wiśniewski! Jego ogromna posiadłość zapiera dech w piersiach! 
  2. Miała 27 lat, była u szczytu kariery. Śmierć odebrała jej WSZYSTKO. Do dziś opłakują ją MILIONY Polaków
  3. Barbara Kurdej-Szatan pękła. Ujawniła skandaliczne kulisy wyrzucenia z TVP, oburzający nietakt
  4. To nigdy nie było publikowane, a porusza do głębi. Żona śmiertelnie ugodzonego Adamowicza wywołała lawinę emocji zdjęciem męża
  5. Reportaż TVN zmroził Polaków. Chłopiec i dziewięcioro rodzeństwa wychowywało się w koszmarnych warunkach na skraju lasu
  6. Okrucieństwo mordercy jest nie do opisania. Nie żyje młoda mama, zadźgana miesiąc po porodzie, dramat na Śląsku  
     

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News