Śmierć zabrała całe szczęście Michała Szpaka. Rodzinna tragedia i łzy, ale wciąż o niej pamięta

Śmierć zabrała całe szczęście Michała Szpaka. Rodzinna tragedia i łzy, ale wciąż o niej pamięta Źródło: Facebook / szpakmichal

Michał Szpak wciąż pamięta łzy i rozpacz, która towarzyszyła całej jego rodzinie w chwili tragedii. Mężczyzna utracił całą radość, długo dochodził do siebie po tej druzgoczącej śmierci.

Michał Szpak wciąż przeżywa rodzinną tragedię. Gwiazdor długo dochodził do siebie, a w jego pamięci dalej pozostają wyjątkowo bolesne wspomnienia, do których często wraca. 

Michał Szpak przeżył rodzinną tragedię

Uwielbiany wokalista często podkreśla w wywiadach, że jest silnie związany ze swoją rodziną. Ma trójkę rodzeństwa, dwie siostry i brata. Obie kobiety również zajmują się muzyką, Marlena jest śpiewaczką operową, a Ewa komponuje i nagrywa własne piosenki. Jeden z jej autorskich utworów niedawno miał premierę w internecie, wokalista promował swoją młodsza siostrę i prosił fanów, by wspierali jej twórczość. Wystąpiła z nim również na scenie podczas jego trasy koncertowej. 

Kilka lat temu rodzina Szpaków przeżyła wielką tragedię. Nagle zmarła ukochana mama Michała Szpaka. Mężczyzna był do niej wyjątkowo mocno przywiązany, choć widzieli się bardzo rzadko. Kobieta wyjechała do Włoch do pracy, kiedy miał zaledwie 10 lat. W Polsce z rodzeństwem został ojciec.

- Strasznie przeżyłem wyjazd mamy. Płakałem przez pięć kolejnych lat. Jak do niej jechałem, to nigdy nie mogłem się z nią rozstać. Nawet tańczyliśmy w deszczu ze szczęścia - opowiadał wokalista.

Mama Michała Szpaka zmarła nagle, mężczyzna długo dochodził do siebie po jej śmierci

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Śmierć mamy wstrząsnęła mężczyzną, który do tej pory z ogromnym smutkiem wspomina jej odejście. Mieli wyjątkową relację, była dla niego najważniejszą osobą na świecie. Jego debiutancki album pt. "Byle być sobą" jest dedykowany jej pamięci.  

- Zmieniło się całe moje życie, odeszła najważniejsza kobieta, jaką miałem okazję poznać. Kobieta, która dała mi wszystko to, co teraz kieruję w Waszą stronę. Krążek, który przygotowuję, jest zadedykowany Mojej Najukochańszej Mamie - napisał na Facebooku.

Dzisiaj grzeje: 1. Małżeństwo rozpadło się po 12 latach. Żona odkryła prawdę, gdy zobaczyła męża pod prysznicem
2. Świat polskiego filmu w żałobie. Nie żyje wybitna artystka, ogromna strata

Kiedy Michał Szpak wygrał nagrodę w Opolu, nie miał wątpliwości, że to dzięki swojej ukochanej mamie dotarł tak daleko. Ze sceny zadedykował ją kobiecie, która zawsze go wspierała. 

- Obiecałem sobie, że jak zdobędę tę nagrodę, to zadedykuję ją mojej mamie. Mamo, dziękuję, że czuwasz. Kocham Cię - powiedział wzruszony ze sceny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W PRL-u można je było znaleźć w prawie każdym domu. "Tabletki z krzyżykiem" niosły ze sobą ryzyko poważnych powikłań
  2. Noriaki Kasai ogłosił wspaniałą nowinę. Rewelacyjne wieści dla fanów skoków narciarskich
  3. Życie malutkiego wcześniaka zawisło na włosku. Lekarz włożył go do plastikowej reklamówki, powód poraża
  4. Co się z nim stało? Boczek z Kiepskich drastycznie się zmienił, nie przypomina samego siebie
  5. Widok tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Tragiczne zdjęcia Królowej życia w sieci, ogromne cierpienie

źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News