Już wszystko jest pewne. Michał Szpak jest przeszczęśliwy, dotarła do nas wiadomość o kobiecie bliskiej jego sercu

Już wszystko jest pewne. Michał Szpak jest przeszczęśliwy, dotarła do nas wiadomość o kobiecie bliskiej jego sercu Źródło: Wikipedia/Piotr Bieniecki/www.fototeo.pl

Michał Szpak cieszy się ze wspaniałych wieści dotyczących kobiety bardzo bliskiej jego sercu. Oboje przyjaźnią się ze sobą od lat. Mimo wielu trudnych chwil, które przeżyli, wciąż łączy ich piękna relacja. Ta znajomość zrodziła tez niemało domysłów. Niewiele brakowało, by ich przyjaźń rozpadła się.

Michał Szpak - gwiazda polskiej sceny muzycznej - od lat przyjaźni się z Violet Oliferuk. Kobieta na co dzień mieszka w Beverly Hills i właśnie pochwaliła się ogromnie ważnym wydarzeniem ze swojego życia. Razem z Michałem są niesamowicie szczęśliwi. Violet mieliśmy okazję poznać dzięki muzycznemu telewizyjnemu show "The Voice of Poland".

Michał Szpak cieszy się z wiadomości na temat bliskiej mu kobiety

Violet Oliferuk stała się znana dzięki udziałowi w muzycznym telewizyjnym show. Za sprawą jej uczestnictwa w programie dowiedzieliśmy się, że łączą ją bliskie relacje z jednym z trenerów - Michałem Szpakiem. Wiele osób pokusiło się o opinię, że artysta zapewni jej sukces w show, jednak jej przygoda zakończyła się jeszcze przed odcinkami emitowanymi na żywo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Prywatne relacje bywają bardzo trudne do oddzielenia od tych zawodowych. Mimo że Violet odpadła z programu, nie zaważyło to na relacji z Michałem. Wyznała jednak, że program był dla nich dużą próbą. Kobieta potrzebowała czasu, by pogodzić się z porażką.

- Próbą naszej przyjaźni był "The Voice of Poland", ale przetrwaliśmy. To był ciężki okres, ale poradziliśmy sobie z tym i lecimy dalej. (...) Idąc do programu, starałam się rozłączyć naszą przyjaźń. To było trudne, ale na koniec dnia jestem dumna, bo udało mi się to zrobić. Mam bardzo grubą skórę. Ale było trudno, bo jestem tylko człowiekiem. Potrzebowałam jakiegoś czasu, żeby dojść do siebie i stanąć na nogi - wyznała Violet w "Kwarantanna Live".

Dzisiaj grzeje: 1. Porażające doniesienia o Antku Królikowskim. W sieci pojawiła się pożegnalna wiadomość

2. Media obiegła smutna informacja. Nie żyje światowej sławy sportowiec

Kobieta pochwaliła się w mediach społecznościowych, że udało jej się właśnie uzyskać amerykańskie obywatelstwo. Celebrytka pokazała się z flagą Stanów Zjednoczonych i dumnie poinformowała, że oficjalnie stałą się Amerykanką. Dzięki obywatelstwu Violet może śmiało rozwijać skrzydła kariery na skalę światową. Ponoć ma już na swoim koncie lekcje u nauczyciela śpiewu Jennifer Lopez.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Żałoba, oczy pełne łez, rozpacz, córka Magdy Gessler zmarła w strasznych okolicznościach. Po latach gwiazda TVN wszystko opowiedziała
  2. Robert Lewandowski wróci grać w Polsce? Nagle postanowił zabrać głos i wyjaśnił wszystkie wątpliwości
  3. Gwarantował emocje milionom widzów TVN. Niestety, nowotwór okazał się nie do pokonania, zmarł reżyser uwielbianych filmów
  4. Sytuacja wymknęła się spod kontroli. Katastrofalne zniszczenia po ulewach w Polsce
  5. WHO potwierdza wspaniałe wieści. Chodzi o szczepionkę na koronawirusa
  6. Nie żyje uwielbiany gwiazdor disco polo. Niestety, zmagał się z poważną chorobą

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News