Michał Szpak - przerwano milczenie
michal_szpakofficial/Instagram/ autor dawidplaczek
Aneta Wasilewska - 24 Lipca 2020

Przerwano milczenie w sprawie Michała Szpaka. Fani są zdruzgotani

Michał Szpak dał się poznać wszystkim Polakom już w 2001 roku, gdy wziął udział w programie muzycznym "X-Faktor". Pomimo przegranej walki o tytuł najlepszego muzyka w kraju, udało mu się zbudować karierę, której mógłby mu pozazdrościć niejeden uczestnik programu. Niestety, obecnie jedna z największych gwiazd w kraju mierzy się z ogromnym problemem. Prawda wyszła na jaw i zdruzgotała fanów muzyka.

Michał Szpak mierzy się obecnie z wielkim problemem. Okazuje się, że decyzje, które zostały podjęte na początku roku, przyniosły fatalne konsekwencje. Fani przeczuwali, że podobna sytuacja będzie mogła mieć miejsce. Niestety, mieli rację. 

Prezenterka na wizjiPorażające sceny w programie na żywo. Widzowie nie wierzyli, gdy prezenterka nagle sięgnęła do ustCzytaj dalej

Michał Szpak zakończył współpracę z menadżerem 

Współpraca muzyka z Musicart i menadżerem zakończyła się po dziewięciu latach. Na początku bieżącego roku Michał Szpak nawiązał współpracę z mężem Ani Wyszkoni, Maciejem Durczakiem i firmą Rock House Entertainment. O wszystkim muzyk poinformował swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

- Z dniem 1 stycznia na wszelkich polach zakończyła się moja współpraca z firmą MUSICART. Wzrastałem przy Was w siłę i na zawsze będzie we mnie wdzięczność za wiarę, gdy nikt inny nie wierzył. Szczerze Dziękuję Wam za wykonaną pracę! Jednocześnie pragnę poinformować, że nowym kontaktem we wszystkich sprawach zawodowych staje się agencja Rock House Entertainment - przekazał Michał Szpak w oficjalnym oświadczeniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ivona Pavlović, cała prawda wyszła na jawWspółczujemy. Wyszło na jaw, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami Ivony PavlovićCzytaj dalej

Michał Szpak ma prawdziwe problemy. Jego płyta zniknęła z sieci

Zakończenie współpracy z poprzednim menadżerem i wytwórnią przyniosły fatalne konsekwencje dla muzyka. Otóż współwłaścicielem praw autorskich do obu płyt są Jaguarec Sp. z o.o. oraz SM Publishing Sp. z o.o. Oznacza to, że w przypadku organizowania koncertów i wykonywania przez Szpaka utworów z tych płyt, należy kontaktować się z firmami. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie. Żywioł uderzy w Polskę

2. Czarna wizja zaczyna się spełniać? Pojawił się najważniejszy apel prof. Guta do wszystkich

3. Żal, że nie ma go już z nami. Prawda o przyczynie śmierci Pawła Królikowskiego jest bardzo przygnębiająca

Fani już na początku roku przeczuwali, że w związku z tą decyzją pojawią się problemy. Jak się okazało, nie mylili się. W ostatnich dniach płyty Michała Szpaka zniknęły z serwisów streamingowych. Co więcej, na platformie YouTube również trudno się doszukać teledysków muzyka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przed chwilą Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się jeszcze dzisiaj
  2. Tragiczna wiadomość z samego rana. 20-letni gwiazdor przegrał z rakiem, jego ukochana zdradziła przerażające szczegóły
  3. Była dla Kaczyńskiego wszystkim, skończyło się tragicznie. Odsłaniamy całą prawdę
  4. Dzisiaj zmarło 9 Polek i Polaków. Wiemy kim byli i skąd pochodzili
  5. Dorota Wellman ma nieuleczalną chorobę. Nic nie da się zrobić
  6. Widzowie TVP pogrążeni w żałobie, wielka rozpacz. Gwiazda przegrała ze śmiertelną chorobą
  7. Przyjmiesz spadek, a bank weźmie się nawet za twoją pensję. Możesz wpaść w spore tarapaty
  8. Córka Natalii Kukulskiej jest wykapaną Anną Jantar. Mama gotuje jej dania wywołujące wielkie emocje
  9. Ząb wypadł dziennikarce na antenie. Wszystko emitowano na żywo, widzowie nie mogą uwierzyć

Biedronka podjęła decyzjęNiewiarygodne, na co zdecydowała się Biedronka. Klienci nie mogą uwierzyćCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post 

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News