Michał Szpak
youtube/Onet Rano
Konrad Karpiuk - 23 Stycznia 2020

Łączyła ją z Michałem Szpakiem wyjątkowa relacja. Jej śmierć go zrujnowała, ledwo się podniósł

Michał Szpak przeszedł przez prawdziwą osobistą tragedię. W ostatnim wywiadzie wyjawił, że po śmierci bliskiej mu osoby, ledwo co udało mu się podnieść.

Michał Szpakjest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich muzyków. Niebywały talent muzyczny i bardzo wyrazisty wizerunek, pozwoliły mu zrobić nie lada karierę w show-biznesie. Jednak jakiś czas temu wokalista przeżył osobisty dramat. Dopiero teraz zdradził szczegóły.

Michał Szpak przeżył załamanie po jej śmierci

9 marca 2015 roku zmarła matka Michała Szpaka. Miał z nią bardzo bliską relację, była dla niego najważniejszą osobą w życiu. Niestety przegrała z chorobą, co kompletnie załamało wokalistę. Jej śmierć zabolała go tak bardzo, że na jakiś czas musiał zrezygnować z życia publicznego.

mama zagadkaJedna z kobiet na zdjęciu nie jest prawdziwą mamą. Wybierz jedną z nich i poznaj prawdę o sobieCzytaj dalej

Gdy Michał Szpak miał 10 lat, jego mama wyjechała z Polski do pracy we Włoszech. Wokalista wraz z bratem i dwiema siostrami zostali w kraju, będąc pod opieką ojca. W każde wakacje jeździł ją odwiedzić, później z wielkim bólem wracał do domu. Gdy zmarła, świat muzyka legł w gruzach. Trzy miesiące po tym smutnym wydarzeniu odebrał w Opolu nagrodę za SuperPremierę, którą zadedykował matce, podobnie jak cały swój debiutancki album.

Michał Szpak zwierza się w wywiadzie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

RosółRobisz rosół na drobiowym mięsie? Popełniasz ogromny błąd, kucharze ostrzegająCzytaj dalej

- To było jak odcięcie pępowiny. Nagle zmieniło się całe moje życie. Przez to, że wiele lat mieszkała za granicą, wydaje mi się, że ona nadal tam jest. Mam wrażenie, że w każdej chwili mogę wsiąść w samolot i ją odwiedzić. Później uświadamiam sobie, że jej po prostu nie ma - mówił w wywiadzie Michał Szpak.

Dzisiaj grzeje:

1. Matka wyskoczyła z okna. Wcześniej zrobiła córce niewybaczalną rzecz
2. Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat

Wokalista sam przyznał, że matka była dla niego najważniejszą kobietą w życiu i nic tego nie zmieni. Zwierzył się, że po mamie odziedziczył nieustępliwość, a razem z tatą przekazali mu wiele cennych lekcji o życiu. Jej śmierć była dla młodego wokalisty prawdziwym ciosem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prosiła lekarzy o wykonanie badań profilaktycznych, ale się nie zgodzili. Teraz zostały jej 3 lata życia
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Co najmniej 3 osoby nie żyją, nie wiadomo ile rannych. TVP donosi o okropnej katastrofie
  4. Sensacyjna prognoza pogody. Czekają nas anomalie jakich jeszcze nie było
  5. Wśród psów ukryła się panda. Zagadka tylko dla wytrwałych, jest wyjątkowo podstępna

SukniaTworzy olśniewające suknie z pustych opakowań po psiej karmie. Efekt końcowy sprawia, że wszystkim opadają szczęki do samej ziemiCzytaj dalej

Źródło: VIVA

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News