Michał Szpak skomentował kariery Roksany Węgiel i Viki Gabor. Nikt nie spodziewał się tak mocnych słów, fanów zatkało

Michał Szpak skomentował kariery Roksany Węgiel i Viki Gabor. Nikt nie spodziewał się tak mocnych słów, fanów zatkało Źródło: instagram

Michał Szpak skomentował rozwijające się kariery młodych piosenkarek. Chyba nikt się nie spodziewał takich słów. Viki Gabor i Roksana Węgiel zostały skrytykowane i otrzymały radę od starszego kolegi?

Michał Szpak nieczęsto wypowiada się na tematy innych wokalistów czy wokalistek pochodzących z Polski. Jednak w ostatnim wywiadzie podzielił się swoimi przemyśleniami na temat kariery młodych dziewczyn, które z dnia na dzień zdobywają coraz większą popularność. Fani oburzyli się na jego słowa, czy mieli rację?

Michał Szpak komentuje karierę Viki Gabor i Roksany Węgiel 

Jako reprezentant Polski w konkursie muzycznym Eurowizja, Michał Szpak podczas wywiadu nie mógł nie zostać zapytany o Viki Gabor i Roksanę Węgiel, czyli dwie uczestniczki Eurowizji Junior, którym udało się wygrać konkurs. Michał Szpak przyznał, że ich kariera po występie w Eurowizji Junior z pewnością nabierze zupełnie innego wymiaru, ale na tym nie skończył.

Piosenkarz wyznał, że wiek dziewczyn może mieć ogromne znaczenie dla rozwoju ich muzycznych poczynań. Pojawiły się słowa, że Viki i Roksana zaczęły karierę za wcześnie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Kiedy ktoś zaczyna w wieku 12 lat, to jest za wcześnie. Dlatego trzeba stopniowo i pod kontrolą wchodzić w świat muzyki - wyznał Michał Szpak. 

Michał Szpak dodał, że trzyma za dziewczyny kciuki i życzy im wszystkiego najlepszego. Wyznał także, że oglądał zeszłoroczną Eurowizję Junior i z całych sił kibicował Viki Gabor. Okazuje się, że muzyk jest wielkim fanem piosenki "Superhero".

Michał Szpak radzi w kwestii kariery 

- Obie mają ogromny talent i osobowość, dlatego trzymam kciuki przede wszystkim, za tych którzy będą je prowadzić. To duża odpowiedzialność: nie zniszczyć im kariery i nie przeciążyć pracą. Rodzice mogą trzymać pieczę, ale są zbyt blisko, przeżywają każdy sukces czy porażkę swojego dziecka - powiedział Michał Szpak. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kilka dni po ślubie popełniła samobójstwo. Tuż przed śmiercią zdradziła rodzinie przerażający powód
2. 5 osób nie żyje, w tym małe dziecko. Zginęli w okropnych okolicznościach, koszmarne informacje z zagranicy

Zdaniem muzyka najważniejszą rolę w przypadku tak młodych artystek będzie miała osoba odpowiedzialna za poprowadzenie ich kariery. Jak wiadomo nastolatki muszą mieć za sobą ogromne wsparcie i pomoc, by odnaleźć się na polskiej scenie muzycznej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Już niedługo może być najczęściej diagnozowanym nowotworem. Ponad połowa przypadków wykrywana jest zbyt późno
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Karol Strasburger podjął ważną decyzję w sprawie córki. Wielu Polaków będzie wściekłych na jego słowa
  4. Smutne informacje dla fanów. Kultowy porucznik Borewicz podjął ostateczną decyzję, jest bardzo źle
  5. 26. rocznica śmierci córki Eleni. Przejmujące do bólu słowa gwiazdy na temat mordercy, ciężko powstrzymać łzy

źródło: party

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News