Przyjaciółka Michała Szpaka się wygadała. Zdradziła intymny szczegół, wcześniej nikt nie miał pojęcia

Przyjaciółka Michała Szpaka się wygadała. Zdradziła intymny szczegół, wcześniej nikt nie miał pojęcia Źródło: TOMASZ RADZIK AGENCJA SE East News

Michał Szpak to niekwestionowana nadzieja artystów młodego pokolenia. Zdecydowanie wyróżnia się na tle swoich koleżanek i kolegów z branży, dodatkowo prezentuje ponadprzeciętne zdolności wokalne. Ostatnio jedna z jego przyjaciółek udzieliła wywiadu, w którym zdradziła prasie oraz fanom intymny szczegół na temat ich relacji.

Michał Szpak to niemal definicja określenia kolorowy ptak. Charyzmatyczny wokalista swoją skalą głosu oraz umiejętnościami jego wykorzystania zawstydza nawet dłużej obecnych na scenie artystów. Nieprzerwanie fascynuje swoja osobą i w niezwykle świadomy sposób buduje swój wizerunek. Ostatnio kilka słów na jego temat zdecydowała się zdradzić jego przyjaciółka.

Jaki naprawdę jest Michał Szpak?

Michał Szpak nie ukrywa, że przez wiele lat walczył z akceptacją własnej osoby i przeciwstawiał się uprzedzeniom oraz prześladowaniom w rodzinnym Jaśle. W wielu wywiadach podkreśla, że tym, co dawało mu siłę, niezmiennie było pragnienie spełnienia swoich muzycznych marzeń oraz ogromne wsparcie, jakie otrzymywał od rodziny, szczególnie od ukochanej babci. Kiedy wchodzi na scenę, staje się prawdziwym lwem i sprawia wrażenie jakby był królem świata. Jaki jednak naprawdę jest Michał Szpak? Czy za zamkniętymi drzwiami również jest wulkanem energii wierzącym, że nie ma rzeczy niemożliwych? Rąbek tej tajemnicy uchylić postanowiła Violet Oliferuk, wieloletnia przyjaciółka wokalisty, a przy tym uczestniczka jednej z edycji "The Voice of Poland", gdzie jurorem jest Michał Szpak.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Znają się naprawdę długo 

Violet Oliferuk zna się z artystą od 11 lat. Wspomina ona moment, w którym z Michałem Szpakiem mieli koncert w klubie Proxima. Od tamtego czasu na stałe zagościli w swoich życiach, tworząc pełną szacunku i wzajemnego wsparcia w spełnianiu marzeń relację. Piosenkarka, która właśnie wydała swój premierowy singiel zdradziła, że żywiołowy i wydający się na spontanicznego lekkoducha przyjaciel jest tak naprawdę osobą, na której można bezgranicznie polegać.

- Michał prywatnie jest osobą, na którą zawsze mogę liczyć. Gdy coś się dzieje u mnie w życiu, to zawsze przy mnie jest i tak samo z mojej strony! To jest niezwykła przyjaźń, która przetrwa wszystko - powiedziała młoda artystka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Fani nie mogą dojść do siebie po nagłej śmierci gwiazdy. Była w 8. tygodniu ciąży

2. Pilne ostrzeżenie Łukasza Szumowskiego. Nie chodzi o koronawirusa

To raczej nie zaszkodzi jego wizerunkowi

Przyjaciółka artysty zdradziła intymny szczegół znany tylko najbliższym osobom w jego otoczeniu. Budowany przez lata wizerunek rockmana nie koniecznie wydaje się pasować do odpowiedzialnego młodego człowieka, jakim jest Michał Szpak w życiu prywatnym. Niemniej zapewne lepiej dowiadywać się o znanych osobach takich informacji, niż słyszeć o kolejnych skandalach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Justyna Żyła odpowiedziała na mocny wpis męża. Szybko usunęła swoją wiadomość, ale w internecie nic nie ginie
  2. Lewandowska gotuje rosół w bardzo nietypowy sposób. Nie dodaje do niego makaronu, woli nieprawdopodobnie zdrowy składnik
  3. Panna moda spróbowała tortu na weselu. Niestety zaraz potem zmarła, a na jaw wyszła wstrząsająca prawda
  4. Lara Gessler pokazała bardzo stare zdjęcie mamy. Nie do wiary, jak kiedyś wyglądały jej słynne blond loki
  5. Justyna Żyła nie mogła się opanować. Odpowiedziała Piotrowi na ujawnienie ich rozmów, przeszła samą siebie
  6. Barbara Kurdej-Szatan może mieć ogromne kłopoty. Aktorka jest w niebezpieczeństwie, wszystko przez jeden incydent

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News