Śmierć zabrała mamę Michała Szpaka. Po jej odejściu wypowiedział porażające słowa

Śmierć zabrała mamę Michała Szpaka. Po jej odejściu wypowiedział porażające słowa Źródło: .

Michał Szpak stracił mamę, była dla niego najważniejszą kobietą w życiu. Po jej śmierci wokalista wypowiedział niezwykle wzruszające słowa, fani nie mogli powstrzymać łez.

Michał Szpak jest niezwykle związany ze swoją rodziną, co wielokrotnie podkreślał w wywiadach. Wokalista stracił swoją ukochaną mamę. Po śmierci kobiety wypowiedział porażające słowa, mężczyzna przeżywał prawdziwy dramat. Wielbiciele artysty są niezwykle poruszeni jego wypowiedzią.

Michał Szpak stracił mamę

Popularny wokalista jest bardzo związany ze swoją rodziną. Mężczyzna wraz ze swoim rodzeństwem wychowywany był przez ojca, ponieważ matka Michała Szpaka opuściła kraj i pracowała za granicą. Mimo to artysta miał z kobietą wyjątkową relację.

- Strasznie przeżyłem wyjazd mamy. Płakałem przez pięć kolejnych lat. Jak do niej jechałem, to nigdy nie mogłem się z nią rozstać. Nawet tańczyliśmy w deszczu ze szczęścia - powiedział Michał Szpak w jednym z wywiadów.

Jej śmierć w 2015 roku ogromnie nim wstrząsnęła, kobieta była bowiem dla niego ogromnym wsparciem. W jednym z wywiadów, których udzielił po odejściu mamy, opowiedział o swoich przeżyciach, związanych ze stratą ukochanej matki.

- To było jak odcięcie pępowiny. Nagle zmieniło się całe moje życie. Przez to, że wiele lat mieszkała za granicą, wydaje mi się, że ona nadal tam jest. Mam wrażenie, że w każdej chwili mogę wsiąść w samolot i ją odwiedzić. Później uświadamiam sobie, że jej po prostu nie ma - wyznał wokalista.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał Szpak długo przeżywał śmierć kobiety

Jego słowa niezwykle wzruszyły fanów. Wielbiciele wokalisty nie mieli pojęcia, że mimo dzielącej rodzinę odległości, jego więź z matką jest tak silna. Michał Szpak przyznał, że dużo się od niej nauczył i na zawsze będzie dla niego najważniejsza. 

Dzisiaj grzeje: 1. Współczujemy Piotrowi Żyle. Media przekazały informacje o jego byłej żonie

2. Kinga Rusin pozywa TVP. Padły mocne słowa, odszkodowanie chce przeznaczyć na onkologię

- Gdyby była złym rodzicem, mógłbym się od tego szybko odciąć. Mama pozostała dla mnie wielką inspiracją. Była, jest i będzie najważniejszą kobietą w moim życiu. I nic tego nie zmieni. Przekazali mi z tatą bardzo dużo wartości. Na pewno jestem uparty jak ona - powiedział w rozmowie z Damianem Dudą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sygnały wysyłane przez naszą wątrobę, gdy ma już dosyć. Dostrzeżesz je gołym okiem
  2. Medalowe szanse polskich skoczków rosną. Reprezentacja ma tajną broń
  3. Synowa Katarzyny Dowbor przerwała milczenie. Chodzi o ciążę
  4. Żona zmarła na nowotwór. Po dwóch latach mąż dostał napisany przez nią list, nie mógł powstrzymać łez
  5. Podczas porodu lekarze nagle wybuchnęli śmiechem. Kiedy mama spojrzała na dziecko, wszystko zrozumiała
  6. Kompromitacja, nagrali Polaka z ukrycia w restauracji. Zrobił upokarzającą rzecz, przyniósł wstyd Polsce

źródło: Viva
 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News