Margaret wyznała całą prawdę o Michale Szpaku. Wielu mocno się zdziwi

Margaret wyznała całą prawdę o Michale Szpaku. Wielu mocno się zdziwi Źródło: Screen/Youtube/przeAmbitnipl

Michał Szpak i Margaret są trenerami w programie "The Voice of Poland". Wspólnie wybierają wokalne talenty, jednak ostatnio media obiegła informacja o rzekomym konflikcie wokalistów. Teraz piosenkarka wyjawia całą prawdę o Szpaku. Te informacje, mogą was zdziwić.

Michał Szpak razem z Margaret rywalizują w programie "The Voice of Poland" o najlepsze, wokalne talenty. Jak się niedawno okazało, ich wzajemna rywalizacja podobno jest widoczna także poza kamerami. Media obiegła informacja, że wokaliści są ze sobą skonfliktowani. Margaret postanowiła opowiedzieć w ostatnim wywiadzie prawdę o Michale Szpaku, która na pewno Was zaskoczy.

Michał Szpak nie przepada za Margaret? 

Informacje na temat konfliktu tej pary, krążą od jakiegoś czasu po internecie. Wokaliści poza kamerami programu "The Voice of Poland" podobno nie przepadają za sobą i rywalizują. Michał Szpak jest uwielbiany przez widzów wokalnego show zarówno jako wokalista i juror. Margaret w 10. edycji "The Voice of Poland" debiutuje w roli jurorki, a fani formatu, wypowiadają się dość nieprzychylnie na temat jej sędziowania. Być może właśnie to spowodowało, że pojawiły się głosy o konflikcie pary wokalistów. 

Na szczęście nic nie wskazuje na to, żeby między Michałem Szpakiem a Margaret był jakikolwiek konflikt. W ostatnim wywiadzie, wokalistka zaprzeczyła wszystkim plotkom na temat ich rzekomej kłótni:

- Nie, to jest w ogóle nie prawda. [...] Wszystko jest ekstra. [...] O uczestników wiadomo, że walczymy, ale też myślę, że wszystko jest takie trochę z przymrużeniem oka, z uśmiechem, więc nawet jak walczymy i na siebie "krzyczymy", to później się kochamy - skomentowała dla Przeambitni, Margaret.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W takim samym tonie odpowiedział Michał Szpak, gdy został zapytany o konflikt z wokalistką:

- Nie, nie ma go. Śmieszne jest to, bo przeczytałem o tym w internecie, że mam z nią konflikt, więc myślę, że jestem tak samo zdziwiony jak Małgosia tym konfliktem - powiedział dla Przeambitni Michał Szpak, po czym dodał, że Margaret świetnie spisała się w roli jurorki: 

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Woźniak-Starak chciała zajść w ciąże z Piotrem?! Jej słowa łamią serce
2. Druzgocące doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Wiadomo co się z nią teraz dzieje, nie jest dobrze

- Ja uważam, że sprawdziła się bardzo dobrze i jestem naprawdę szczęśliwy, że mogę wziąć udział w takim składzie w tym programie, bo to była naprawdę ogromna przyjemność - dodał wokalista. 

Jak widać, plotki szybko się rozchodzą i na szczęście w tym przypadku, były kompletnie nieprawdziwe. Cieszymy się, że między Michałem Szpakiem, a Margaret jest wszystko w porządku i życzymy im sukcesów w programie "The Voice of Poland".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za przeprowadzkę do Włoch dają nawet 110 tys. złotych. Jest jeden haczyk
  2. Kochanka męża zmarła i zostawiła mu maleńkie dziecko. Mężczyzna chce je wychować razem z bezpłodną żoną
  3. Sąsiedzi myśleli, że jest idealnym mężem i tatą. Teraz cała Polska dowiedziała się, jaki z niego chory bydlak
  4. Emilia dzień przed swoim ślubem dostała okresu. Następnego dnia wszystkich gości weselnych zamurowało na jej widok
  5. Jego zwłoki znaleziono w lesie. Uwielbiany bohater "M jak Miłość" nie żyje
  6. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?

źródło: Przeambitni

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News