Czapki z głów. Za to co wczoraj w Sopocie dla Kory zrobił Michał Szpak

Czapki z głów. Za to co wczoraj w Sopocie dla Kory zrobił Michał Szpak Źródło: YouTube - radiosud.pl

Michał Szpak wystąpił wczoraj na koncercie w Sopocie, gdzie wciąż trwa muzyczny festiwal. Gwiazdor polskiej muzyki popisał się nieprawdopodobnie dobrym wykonaniem znanej piosenki. Kora z pewnością byłaby zachwycona.

Michał Szpak nieodłącznie związany jest ze stacją TVN, która to dała mu szansę debiutu na scenie i zaprezentowania się przed polskimi widzami. Kilka lat temu początkujący wówczas muzyk wykonał utwór "Dziwny jest ten świat", za co został nagrodzony brawami. Jego występ w programie X-Factor okazał się być przepustką do ogromnej kariery.

Pierwsze występy oceniane przez Wojewódzkiego, Sablewską i Mozila zostały dobrze zapamiętane przez Polaków. Wczoraj Michał Szpak ponownie wykonał wielki przebój Czesława Niemena, a po chwili zaśpiewał piosenkę Kory. Nieoczekiwanie skorzystanie z repertuaru wielkiej artystki wzbudziło wśród Polaków wielkie emocje. Pojawiają się niemal wyłącznie pozytywne recenzje.

Michał Szpak na koncercie w Sopocie

Znany muzyk wykonał piosenkę "Dziwny jest ten świat", za którą usłyszał mnóstwo pozytywnych recenzji. Ludzie twierdzili, że w porównaniu z wykonaniem sprzed kilku lat jego obecna forma jest nieporównywalnie lepsza, a kilka lat pracy na scenie zdecydowanie przyniosło swoje efekty. Wokalista z Jasła kontynuował swój występ, przechodząc do drugiego przeboju.

"Raz-dwa, raz-dwa" Kory również spotkało się z pozytywnym odzewem ze strony fanów. Zgodnie przyznawali oni, że piosenkę zespołu Maanam w łatwy sposób można zrujnować, jednak Szpak pokazał się tak dobrze, że z pewnością sama Kora byłaby dumna, słysząc tak wspaniały występ, który doskonale oddał zarówno styl Kory, jak i charakter wokalisty.

Michał Szpak zachwycił widzów

Nie był to pierwszy raz, gdy Michał Szpak zachwycił widzów. Znany wokalista ostatnio jest w świetnej formie i pokazuje to na kolejnych koncertach. Stacja TVN może czuć wielki sukces, bo udało jej się wykreować gwiazdę, która nie stara się być kimś innym, lecz zawsze jest sobą.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wrócił pijany do domu i powiedział żonie kilka słów. Rano stały się niesamowite rzeczy
2. Emerycie, już od października Twoja emerytura może być znacznie wyższa. Jest jednak kilka warunków

 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- To był wspaniały występ. Michał, gratuluję. Kora byłaby dumna z tego, jak wybrzmiewa dziś jej utwór - pisze jeden z internautów, który jest zachwycony tym wykonaniem.

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Darmowa jazda ekscytującym Peugeot 308 dla każdego. Zapisz się już dzisiaj, zanim skończy się czas
  2. Polska aktorka sfingowała własną śmierć i uciekła z kraju. Po latach ujawniono szokujące fakty
  3. Prezent ślubny czekał na otwarcie aż 9 lat! Młoda para prawie zemdlała, gdy w końcu zajrzała do środka
  4. Krzysztof Jackowski na cmentarzu przedstawił wizję tego, co dzieje się z ludźmi po śmierci. Nie wszystkich to ucieszy
  5. Czapki z głów. Za to co wczoraj w Sopocie dla Kory zrobił Michał Szpak
  6. Gdy Michalina otworzyła zaproszenie na wesele wypadła dziwna karteczka. Przecierała oczy widząc jej treść

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News