Michał Szpak zaśpiewał Ave Maria w Kościele. Tak pięknie, że zebranym odebrał dech

Michał Szpak zaśpiewał Ave Maria w Kościele. Tak pięknie, że zebranym odebrał dech Źródło: instagram/michal_szpakofficial/

Michał Szpak miał okazję zaśpiewać wiele różnych piosenek, które nie zawsze były jego autorstwa. Do tej pory nie uraczył jednak jeszcze swoich fanów religijną pieśnią. Można zatem uznać, że w jego karierze nastąpił wielki przełom, który może przynieść mu jeszcze większy rozgłos. Tak pięknego wykonania nie pamiętają nawet najstarsi bywalcy ślubów.

Michał Szpak zaprezentował swój fenomenalny talent, który aż odbiera mowę. Ciężko nie zgodzić się z faktem, że muzyk jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu, a jego kariera to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Jego głos, przyciąga coraz większą rzeszę fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnych koncertów, by móc usłyszeć go na żywo. Tym razem, Michał zachwycił chyba wszystkich swoim wykonaniem "Ave Maria". 

Michał Szpak śpiewa w kościele 

Na Instagramie wokalisty, a dokładniej InstaStory pojawiło się kilka nagrań z kościoła. Mogliśmy na nich usłyszeć, jak Michał śpiewa "Ave Maria", co dla niektórych mogło być niemałym zaskoczeniem, bowiem w takim repertuarze jeszcze nie mieliśmy okazję go usłyszeć. Kilkusekundowe filmiki wygasły po 24 godzinach, jednak jeden z fanów muzyka, wykazał się przebiegłością i szybko opublikował je na portalu YouTube. 

Dzięki temu, jeszcze większe grono osób mogło usłyszeć fenomenalne wykonanie Szpaka. Trzeba przyznać, że ten poradził sobie brawurowo, co aż zaparło dech w piersiach. Michał zaprezentował swój talent w pełnej okazałości i oddał całego siebie pieśni "Ave Maria". Zapewne u niejednej osoby, nie zabrakło łez wzruszenia, co zdaje się w pełni uzasadnioną reakcją. 

Ciężko ukryć zachwyt

Dzięki temu, że nagrania zostały udostępnione na znanym portalu, fani Michała mogli komentować jego wykonanie. Chyba nikogo nie zdziwi fakt, że wszyscy byli zgodni i wspólnie przyznawali, że muzyk zawładnął ich sercami. Pozytywnych komentarzy zdecydowanie nie brakowało, a z każdą godziną pojawia się ich coraz więcej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Przepięknie, co za głos unikatowy do każdej piosenki - czytamy. 

- To było bezbłędne... no normalnie dreszcze - wyznaje fanka. 

- Fenomenalne wykonanie. Bardzo emocjonalne, bo dla przyjaciela. Szkoda, że tylko fragment, ale nawet ten mały urywek budzi ogromny podziw dla talentu naszego Szpaczka - dodaje kolejna. 

Poniżej zamieszczany nagranie, które zdecydowanie warto odsłuchać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Justyna Żyła w CIĄŻY?! Opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Nikt już nie ma wątpliwości
  2. Nie żyje znany aktor. Fani i rodzina są w szoku. Zmarł niespodziewanie, miał 47 lat
  3. Właśnie ujawniono, co mama Dawida powiedziała mężowi. To dlatego się zabił
  4. Niesamowicie pokrzepiające informacje, ojciec wypuścił Dawidka żywego? Dowódca grupy poszukiwawczej wlał nadzieję w całą Polskę
  5. Wszystko miało miejsce dokładnie o 17:28. Na nagraniach z kamer widać dokładnie, co robił ojciec Dawidka
  6. Ojciec Dawidka ma też córkę! Wiąże się z nią dramatyczna historia
  7. Król disco polo zmiażdżył Sławomira! Ujawnił całą brutalną prawdę o gwiazdorze
  8. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News