Michał Szpak zaśpiewał w kościele
screen youtube.com/CGM.PL
Karol Zaborowski - 15 Lipca 2019

Michał Szpak wparował do kościoła i przejął mikrofon. Zgromadzeni długo tego nie zapomną

Michał Szpak już nieraz dawał nam popis swojego talentu wokalnego. Jednak to nagranie przebija wszystkie inne. Osoby zgromadzone w kościele długo tego nie zapomną.

Michał Szpak, jeszcze przed rozpoczęciem swojej imponującej kariery, kiedy zaprezentował się w talent show "X-factor", dał prawdziwy popis swoich umiejętności wokalnych. Już wtedy wiadome było, że wokalista zajdzie naprawdę wysoko w konkursie. Co więcej, wróżono mu ogromną karierę i zarówno przypuszczenia widzów, jak i jurorów, spełniły się w całości. Teraz Michał Szpak jest jednym z najpopularniejszych polskich wykonawców, który dodatkowo koncertuje również poza granicami naszego kraju.

Jednak wyróżnia go nie tylko wspaniały głos, ale i niecodzienny styl, których jednych zachwyca, a innych mocno kłuje w oczy. Tak czy inaczej, nikt nie ma wątpliwości, że nagranie, które opublikował na swoim profilu na Instagramie, zwyczajnie powala na kolana. Wparował do kościoła, przejął mikrofon i zachwycił wszystkich wiernych.

Paweł Ż. - nagranie z Dubaju.Weźcie głęboki oddech nim to włączycie. Wyciekło nagranie ojca Dawida z DubajuCzytaj dalej

Michał Szpak zaskoczył wszystkich zebranych w kościele

Dla wielu osób ostatnim miejscem, gdzie spodziewaliby się usłyszeć wokal Michała Szpaka, jest kościół. Jednak po Internecie krąży nagranie, na którym muzyk wykonuje pieśń "Ave Maria", którą można bardzo często usłyszeć podczas ślubów na całym świecie.

Podobnie było i w tym wypadku, ponieważ występ wokalisty był związany właśnie ze ślubem jego znajomych, który odbył się w ostatni weekend. Szpak naprawdę dał z siebie wszystko i jego wykonanie pieśni odbiera wręcz mowę. Wiadome jest, że muzyk ma ogromny talent, ale tym wystąpieniem wszedł na zupełnie nowy poziom, który bardzo ciężko będzie przebić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał WiśniewskiTen dramat poruszył całą Polskę. Paskudna i śmiertelna choroba Michała WiśniewskiegoCzytaj dalej

Tak wspaniale wykonana pieść i do tego świadomość, że Szpak śpiewa to specjalnie dla swoich przyjaciół, potrafi wycisnąć łzy wzruszenia u nie jednej osoby. Zarówno para młoda, jak i wszyscy inni uczestnicy tej uroczystości bez wątpienia zapamiętają tę chwilę do końca życia.

Fani muzyka bez dwóch zdań chcieliby zobaczyć swojego idola w jeszcze innych tego typu aranżacjach muzycznych i nie ma się co dziwić. Jeżeli ktokolwiek miał wątpliwości donośnie do poziomu wokali Michała Szpaka, to musi po prostu usłyszeć to nagranie. Przekona ono każdego sceptyka. Znajduje się ono na InstaStory muzyka, lecz w sieci znaleźć można również wersję sprzed kilku lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ujawniono zdjęcie Agaty Dudy z młodości. Nic dziwnego, że prezydent się w niej zakochał
  2. Nie żyje znany aktor. Fani i rodzina są w szoku. Zmarł niespodziewanie, miał 47 lat
  3. Były szef ochrony prezydenta przekazał policji ważną wskazówkę ws. Dawidka. Zwrócił uwagę na istotne szczegóły
  4. Młodzi chłopcy nie mają wstydu. Składają Roksanie Węgiel onieśmielające propozycje
  5. Zdumiewające wieści ws. wizji Jackowskiego o Dawidku. Media podają, co zrobiły służby
  6. Dramatyczne informacje o babci Dawida Żukowskiego. Sąsiedzi ujawniają

Benedykt XVIBenedykt XVI odniósł się do wielkiego proroctwa. Katolicy drżą o przyszłośćCzytaj dalej

źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News