Wiadomość poraziła wszystkich fanów Michała Szpaka. Znana celebrytka ogłosiła, że stworzą wspólną rodzinę

Wiadomość poraziła wszystkich fanów Michała Szpaka. Znana celebrytka ogłosiła, że stworzą wspólną rodzinę Źródło: kadr programu "Pytanie na śniadanie"

Michał Szpak niebawem stworzy rodzinę ze znaną celebrytką? Niespodziewane informacje obiegają media, wywołując spore zaskoczenie wśród fanów gwiazdora.

Michał Szpak i popularna tancerka są sobie bliżsi, niż może się wydawać. Celebrytka szczerze przyznała, że za jakiś czas ona i artysta stworzą szczęśliwą rodzinę. Sympatycy wokalisty przeżyli szok, gdyż zupełnie nie spodziewali się takich informacji, a przynajmniej przekazanych z ust kogoś innego niż ich idol.

Niespodziewana przyjaźń 

Kolorowa prasa co i rusz rozpływa się nad relacją Michała Szpaka i Pauliny Biernat, Poznali się 8 lat temu za kulisami "Tańca z gwiazdami" i niewiele było trzeba, by znaleźli wspólny język. Początkowo nikt jednak nie spodziewał się, że staną się sobie tak bliscy, a przypadkowa znajomość przerodzi się w najprawdziwszą przyjaźń, którą dziś z dumą pokazują światu. Oboje chętnie wspominają o tym, jak wiele są w stanie zrobić dla siebie nawzajem, i podkreślają, że niezależnie od sytuacji mogą na siebie liczyć. 

- To jest taka przyjaźń, która się wywiązała 8 lat temu. Jesteśmy dowodem na to, że przyjaźń w show-biznesie trwa i jest możliwa. Nie wygrałam żadnej kuli w Tańcu z Gwiazdami, (...) ale wygrałam coś znacznie ważniejszego. Wygrałam przyjaźń z Michałem Szpakiem. To jest coś naprawdę niebywałego - mówiła swego czasu Paulina w rozmowie z Jastrząb Post. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Michał Szpak i znana celebrytka stworzą rodzinę? Tancerka wszystko zdradziła

Nie da się ukryć, że liczne nawiązania portali plotkarskich do relacji Michała i Pauliny to nie tylko zachwyt nad ich przyjaźnią, ale również domysły, że tych dwoje łączy coś więcej. Oni sami dostarczają opinii publicznej powodów do dyskusji, zamieszczając w sieci wspólne, dość odważne zdjęcia. Od dawna zatem pojawiają się spekulacje, że między celebrytami narodziło się uczucie, a w rozmowie z dziennikarzem Jastrząb Post Paulina zdradziła, że rzeczywiście za jakiś czas zostaną rodziną. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwięzione w mieszkaniu dziecko z głodu jadło proszek do prania. Matka w tym czasie bawiła się w klubach

2. Nie mieli żadnych szans, wszyscy zginęli na miejscu. Bolesne wiadomości płyną z centralnej Polski

- Wiadomo, że jeżeli jesteśmy razem widywani, to będzie się o media obijało. My wiemy, jak jest między nami, nasze rodziny wiedzą, jak jest między nami. Śmiejemy się, że w przyszłości Michał będzie chrzestnym moich dzieci, więc i tak będzie w rodzinie - przyznała otwarcie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIF wycofał z rynku dwa popularne leki. Wielu z nas ma je w swoich domowych apteczkach 
  2. Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)
  3. TVP właśnie poinformowało o przerażającej śmierci ukochanego sportowca. Fani za granicą są zdruzgotani i oszołomieni
  4. Wreszcie. Jest oficjalny komunikat papieża Franciszka ws. zniesienia celibatu, nie ma już wątpliwości
  5. Lekkie i puszyste ciasto bez pieczenia po prostu rozpływa się w ustach. Prosty przepis na niebo w gębie

Źródło: jastrzab post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News