Zdjęcie wylądowało w internecie. Na nim, w objęciach Szpaka tajemniczy mężczyzna

Zdjęcie wylądowało w internecie. Na nim, w objęciach Szpaka tajemniczy mężczyzna Źródło: .

Michał Szpak zdecydowanie podgrzał atmosferę. Wszystko za sprawą zdjęcia, które pojawiło się w internecie. Znany gwiazdor pozuje na nim w objęciach tajemniczego mężczyzny.

Michał Szpak lubi podgrzewać atmosferę wokół swojej osoby. Przemawia za tym jego image, zarówno sceniczny, jak i ten, który prezentuje "na co dzień". Nie inaczej stało się tym razem, kiedy to do sieci trafiło zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Fani od razu zaczęli zastanawiać się, w czyich objęciach zatracił się znany gwiazdor.

Michał Szpak w objęciach tajemniczego mężczyzny

Michał Szpak bardzo ceni sobie wsparcie swoich fanów, z którymi utrzymuje bardzo bliski kontakt. Gwiazdor może liczyć na sympatyków w najtrudniejszych momentach oraz wtedy, kiedy poddawany jest największej krytyce. W zamian zawsze daje im na scenie niezapomniane show, w które wkłada wszystkie swoje siły. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie bez znaczenia jest również uchylanie rąbka tajemnicy dotyczącej tego, co dzieje się za kulisami. Jedna z takich sytuacji wywołała szczególnie wielkie poruszenie. Chodzi o zdjęcie, które pojawiło się na oficjalnym koncie instagramowym Michała Szpaka. W pięknych okolicznościach natury piosenkarz tonie w objęciach tajemniczego mężczyzny. Fani od razu zaczęli zastanawiać się, kim jest ten przystojniak.

Wątpliwości rozwiał sam gwiazdor, który wyjaśnił, że jest to jego bardzo dobry przyjaciel. Tym samym chciał zwrócić uwagę na to, że ludzie, jakimi się otaczamy, stanowią o naszej sile. Jeśli są przy nas w najtrudniejszych chwilach, powinniśmy odwdzięczyć się im takim samym wsparciem.

Sympatycy bardzo docenili gest swojego ulubieńca, czego upust dali w komentarzach.

Dzisiaj grzeje: 1. Aleksandra Kwaśniewska się wygadała! Niechcący zdradziła wstydliwy sekret

2. Ukryta kamera nagrała co tata robi z 4-letnią córką w jej pokoju. Gdy mama zobaczyła nagranie, natychmiast musiała zareagować

- Teraz prawdziwych przyjaciół to ze świecą szukać. W tych czasach to mało komu można ufać, to co się dzieje na tym pieprzonym świecie to jakaś masakra. Nie wiadomo nawet kim jest twój sąsiad. Pozdrawiam serdecznie, foty fajne - stwierdził jeden z obserwatorów Michała Szpaka na Instagramie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Zbigniew Boniek w żałobie. Prezes PZPN stracił najbliższą osobę, smutne doniesienia
  3. Papież zmarł podczas stosunku z mężatką. Porażające szczegóły nieznanej szerzej historii
  4. Nic na wskazywało na najgorszy obrót spraw. Zmarł nagle w szpitalu, po wyjściu rodziny
  5. Wszedł do łazienki i prawie dostał zawału. W pralce zamknięte było jego dziecko, natychmiast rzucił się na ratunek

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News