Dobitne słowa przyjaciela Michała Szpaka. Nie jest dobrze

Dobitne słowa przyjaciela Michała Szpaka. Nie jest dobrze Źródło: instagram.com norbert_dabek

Michał Szpak niedawno mógł przeczytać oficjalne oświadczenie swojego bliskiego przyjaciela. Mężczyzna za pomocą mediów społecznościowych przekazał wszystkim szczerą, choć smutną wiadomość na temat panującej pandemii koronawirusa. Z jego słów wynika, że nie ma już najmniejszych złudzeń, co do powagi sytuacji.

Przeglądając media społecznościowe, Michał Szpak mógł niedawno natknąć się na bardzo szczery i równie przygnębiający wpis swojego bliskiego przyjaciela. Znajomy piosenkarza na swoim facebookowym koncie zdobył się na wyznanie na temat panującej pandemii koronawirusa. Mężczyzna nie ma żadnych złudzeń.

Prawdopodobnie nie tylko Michał Szpak w ostatnim czasie zwrócił uwagę na oświadczenie swojego przyjaciela. Post, który pojawił się w mediach społecznościowych w smutny i surowy sposób mówi o obecnej sytuacji, związanej z pandemią koronawirusa. Jest to kolejna publikacja, którą możemy dołączyć do pozostałych wyznań gwiazd i celebrytów. Słowa nie pozostawiają nic do dodania - sytuacja jest kryzysowa, a my sami nie staramy się jej poprawić.

Michał Szpak może być przygnębiony oświadczeniem przyjaciela

Michał Szpak i Norbert Dąbek są bardzo dobrymi przyjaciółmi. Jak sami przyznali, dopełniają się wręcz idealnie. Przyjaciel popularnego piosenkarza niedawno postanowił opublikować na Facebooku emocjonalny wpis, w którym opisuje obecną sytuację w Polsce. Oczywiście jest on związany z pandemią koronawirusa. Słowa, jakie Norbert Dąbek zawarł w komentarzu są ostre, ale szczere.

Nobert Dąbek i Michał Szpak jeszcze niedawno udostępniali wspólne zdjęcia, które zrobili podczas wypoczynku. Obecnie nastroje obu panów z pewnością uległy pogorszeniu. Szalejąca pandemia koronawirusa skłoniła wiele gwiazd i celebrytów do publicznych komentarzy. Większość z nich apeluje, aby zostać w domach, inni opowiadają o swoim stanie zdrowia lub na co zwrócić uwagę w tym szczególnym czasie. Norbert Dąbek natomiast wypowiedział się ostro na temat osób, które bagatelizują zagrożenie. Obarcza ich odpowiedzialnością za rozprzestrzenianie się koronawirusa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Od jakiegoś czasu widzę, że najwięcej szkody Polsce wyrządzili nie histerycy, a Ci, którzy lekceważą problem. Histeryk nie pojedzie sobie na narty do Włoch mimo tak wielu ostrzeżeń. Ignorant tak. I na wakacje pojechało niestety wiele osób. Dlaczego pozwolono im wrócić do kraju? Sprowadzili epidemię do Polski, zarazili innych - pisze w swoim oświadczeniu.

- Problemem są Ci, którzy bagatelizują, śmieją się, udostępniają głupie wypowiedzi i atakują tych, którzy do sprawy podeszli poważnie. Wszyscy musimy podchodzić do tematu z ogromną uwagą i delikatnością. Nie ma miejsca na bagatelizowanie i drwienie z innych - apeluje celebryta.

Dzisiaj grzeje: 1. Szpitale rozsyłają pilne SMS-y do Polaków. Komunikat najwyższej rangi

2. Oficjalny komunikat sklepów ws. zamknięcia. Ważne: już wiadomo, czy trzeba robić zapasy i gdzie

Michał Szpak najprawdopodobniej zgodzi się ze swoim przyjacielem w kwestii bezpieczeństwa. Nierozważne zachowanie w obecnej sytuacji nie ułatwi prób zapanowania nad rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa. Lekceważąc zalecenia rządu i służb zdrowia, narażamy nie tylko siebie, ale i innych członków społeczeństwa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ksiądz nie chce odwołać rekolekcji. Według niego gorszy od koronawirusa jest wirus atakujący duszę
  2. Polscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam Małysz
  3. Z ostatniej chwili: znany dziennikarz Polsatu na kwarantannie z podejrzeniem koronawirusa
  4. Niepokojąca wiadomość dot. 14-letniego syna Małgorzaty Rozenek. Radosław Majdan otrzymał dramatyczny telefon w jego sprawie
  5. Paraliż szpitala na południu Polski. Stwierdzono koronawirusa u lekarza
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News