Michał Szpak pokazał całemu światu swoją największą miłość. Rozczulający widok

Michał Szpak pokazał całemu światu swoją największą miłość. Rozczulający widok Źródło: youtube/Onet Rano

Michał Szpak w końcu zdecydował się to zrobić. Na łamach popularnego programu śniadaniowego pochwalił się swoją największą miłością. Widok był naprawdę rozczulający.

Michał Szpak, choć aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, skrzętnie ukrywa swoje życie osobiste, zdradzając z niego fanom jedynie niewielkie smaczki. Gwiazdor co chwilę wzbudza spore poruszenie wśród fanów, gdy tylko publikuje w sieci zdjęcie, gdzie pozuje u boku dziewczyny.

Choć jego towarzyszki często się zmieniają, internauci za każdym razem twierdzą, że tym razem Michał pochwalił się swoją partnerką. Wokalista nieustannie podsyca plotki, nie dementując ich w żaden sposób. Tym razem nie musi jednak tego robić, bowiem nie pozostawił żadnych złudzeń. W programie śniadaniowym u jego boku pojawiła się jego największa miłość. 

Michał Szpak pokazał całemu światu swoją największą miłość 

W kolejnym odcinku "Pytania na śniadanie" na kultowej już kanapie TVP zagościł Michał, promując nowy sezon muzycznego show. Tego dnia artysta zdecydował się na odważny ubiór, stawiając na wyrazisty, błękitny garnitur ozdobiony kolorowymi wzorami. Do tego dobrał kontrastujący z nim czarny top, ekstrawaganckie okulary i biżuterię, która nadała rockowego pazura. To jednak nie strój gwiazdora zwrócił największą uwagę widzów. 

Trener "The Voice of Poland" zabrał ze sobą do studia swojego psa imieniem Hektor. Pupil jest jego największą miłością, dlatego nic dziwnego, że Michał postanowił się nim pochwalić. Widok psiaka, bacznie czuwającego przy swoim panu, był doprawdy rozczulający. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Trudna przeszłość 

Okazuje się, że czworonóg ma za sobą trudną przeszłość, a Szpak jest dla niego bohaterem, który uratował go z opresji i przez adopcję w pewien sposób dał mu zupełnie nowe życie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie

2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Swego czasu do Hektora strzelano z wiatrówki, czego omal nie przypłacił życiem. Psiak musiał zostać poddany zabiegowi usunięcia śruta z ciała. Na szczęście wszystko poszło pomyślnie i dziś czworonóg żyje pełnią szczęścia. Mimo tak tragicznych doświadczeń jest naprawdę przyjazny i nie boi się innych ludzi, a jego miłość do celebryty jest nieograniczona. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kasjer z Lidla podmienił staruszkowi kartę. Myślał, że nikt go nie widzi
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Fotograf zobaczył, że panna młoda się trzęsie i natychmiast przerwał ślub. Złamał panu młodemu nos
  4. Babcia wydawała dziwne dźwięki. Powiedziała 4 słowa i świat im się zamazał, przerwali jej koszmar na żywo
  5. Ukryli prawdziwy powód eliminacji z "Tańca z gwiazdami?" Na jaw wychodzą kulisy wczorajszego odcinka

Źródło: jastrzab post 

Następny artykuł