To zdjęcie Michała Szpaka z ponętną blondynką rozgrzało fanki do czerwoności. "Ładna z Was para"

To zdjęcie Michała Szpaka z ponętną blondynką rozgrzało fanki do czerwoności. "Ładna z Was para" Źródło: screen shot z youtube.com/radiosud.pl

Michał Szpak ma wiele fanek w całej Polsce. Kobiety marzą o randce z artystą przy lampce wina. Nic więc dziwnego, że Szpak złamał im serce, gdy dowiedziały się, że ma dziewczynę - a przynajmniej na to wskazuje jego ostatnia publikacja. Niegdyś z tą samą blondynką został przyłapany przez paparazzich w jednej z warszawskich restauracji. Teraz opublikował z nią kolejne, tym razem bardzo prywatne zdjęcie.

Michał Szpak na swoim Instagramie udostępnił zdjęcie, które zasmuciło tysiące internautek. "Czy znalazłeś sobie dziewczynę?" - pytają wyraźnie. Gwiazdor z ponętną blondynką na swoich kolanach zdaje się być poważnie zakochany.

Michał Szpak ma dziewczynę?

Gwiazdor, choć udziela wywiadów, w których bez wstydu dzieli się szczegółami swojego intymnego życia, należy do osób, które chronią prywatność i świadomie kontrolują to, co ma ujrzeć światło dzienne. Kiedy media po raz pierwszy dowiedziały się o rzekomym związku Szpaka z blondynką, z którą spotkał się w restauracji, wprost zadawały wokaliście pytania, na które ten nie chciał im odpowiedzieć. Fani również chcieli poznać intymne szczegóły jego życia, co nie spodobało się uczestnikowi Eurowizji.

Choć temat ucichł, to Michał Szpak zdecydował się do niego powrócić z własnej inicjatywy. Opublikował na Instagramie tajemnicze zdjęcie, które pokazuje, jak obejmuje tajemniczą blondynkę. Siedzi ona w krótkiej spódniczce na jego kolanach - eksponując przy tym swoje ponętne, długie nogi. Takie zdjęcie musiało wywołać falę komentarzy.

 - Masz dziewczynę? Kim ona jest? - zastanawia się internauta.

 - Ale piękna z Was para - czytamy.

 - No, no, postarałeś się. Śliczna - stwierdza fan.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kim jest tajemnicza dziewczyna siedząca na kolanach gwiazdy Eurowizji?

Michał Szpak nie zdradził, kim jest dziewczyna, która siedzi na jego kolanach. Kilku internautów zdaje się znać jednak jej tożsamość. Pojawiły się komentarze sugerujące, że blondynką jest Paulina Biernat.

 - To Paulina Biernat? Mów - pyta wprost jedna z zazdrosnych fanek.

Jest duże prawdopodobieństwo, że fanka ma rację. Michał Szpak był już wielokrotnie widziany w towarzystwie tancerki, która prowadziła go w "Tańcu z gwiazdami". Najwyraźniej po programie ich relacja przetrwała.

Fot. Instagram / Michał Szpak

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany polski artysta ma raka! Jego córka w przerażających słowach powiedziała o stanie ojca
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3. Jan Paweł II mówił to codziennie, bez przerwy, aż do dnia śmierci. Ujawniamy treść słów
  4. Horror nastolatki wstrząsnął całą Polską. Tak brutalnego i bestialskiego gwałtu nie widział świat
  5. Przybylska przed śmiercią przeżyła prawdziwy koszmar. Błagała, żeby przestali
  6. Przygnębiający widok. Tak wygląda grób Agnieszki Kotulanki

 

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News