Kariera Michała Szpaka zawisła na włosku. Gigantyczne problemy muzyka, wypowiedzieli mu wojnę

Kariera Michała Szpaka zawisła na włosku. Gigantyczne problemy muzyka, wypowiedzieli mu wojnę Źródło: YouTube / TVN

Michał Szpak znalazł się w bardzo trudnej sytuacji. Wokalista zdecydował się zrezygnować ze współpracy z reprezentującą go agencją i znalazł nowego menadżera. Krok ten pociągnął jednak za sobą naprawdę poważne problemy.

Michał Szpak od prawie dekady pozostaje jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wokalista nagrał wiele przebojów, reprezentował nasz kraj na konkursie Eurowizji, a jego płyty cieszą się niezmiennie ogromną popularnością. Niestety nad muzykiem zaczęły się właśnie zbierać czarne chmury.

Michał Szpak będzie miał poważne kłopoty?

Szpak poinformował oficjalnie, że 1 stycznia zakończyła się jego współpraca z agencją, która dotąd go reprezentowała. Wokalista znalazł już nowego menadżera. Okazał się nim mąż Anny Wyszkoni, Maciej Durczak. Wszystko wydawało się przebiegać bez komplikacji, jednak fanów poważnie zmartwiło oświadczenie wydane przez wspomnianą, byłą już agencję muzyka - MUSICART.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie wiadomo, czy stare kontrakty nie staną wokaliście na drodze do wykonywania swoich największych hitów. Jak się bowiem okazało, firma jest wciąż współwłaścicielem praw autorskich do niektórych piosenek Szpaka. Proces organizacji jego nowych koncertów może się przez to znacznie skomplikować.

Niepokojące oświadczenie agencji

- Wszystkie zawarte przez nas umowy na występy Artysty w roku 2020 będą wykonane zgodnie z ich treścią, natomiast w sprawie kolejnych koncertów prosimy kontaktować się z nowym managementem Michała Szpaka. Jednocześnie pragniemy poinformować ich potencjalnych organizatorów, że w sprawie licencji na publiczne wykonania wszystkich utworów z albumów „Byle Być Sobą” oraz „Dreamer” w tym największych przebojów artysty takich jak m.in. „Color Of Your Life”, „Jesteś Bohaterem”, „Byle Być Sobą” czy „Don’t Poison Your Heart” należy kontaktować się z firmą Jaguarec Sp. z o.o. oraz SM Publishing Sp.z o.o., które są współwłaścicielami praw autorskich do tego repertuaru - przekazano oficjalnie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed popularnym produktem. Każdy może mieć go w kuchni
2. Okropne informacje, śmierć uwielbianej aktorki trzymano w tajemnicy. Dopiero teraz o niej poinformowano, ogromna strata

Na razie nie wiadomo, w jaki sposób szczegóły zawiłego oświadczenia odbiją się na przyszłości kariery Szpaka. Więcej na ten temat dowiemy się zapewne już wkrótce od samego wokalisty.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroba, której nie zobaczysz. 1 na 33 osoby jest nosicielem wadliwego genu
  2. Bijatyka kiboli w centrum Rzeszowa. Policja nie zatrzymała nikogo (WIDEO)
  3. Co się stało z Urbańskim? Wygląda tragicznie, porażająca zmiana wyglądu gwiazdora
  4. Na zdjęciu zakamuflowało się 6 żołnierzy. Tylko 1 na 10 osób jest w stanie znaleźć wszystkich, reszta poddaje się po 5 minutach szukania
  5. Odebrała dziecko ze żłobka. Gdy popatrzyła na jego brzuch, wpadła w panikę, od razu musiała reagować

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News