Michał Szpak w końcu znalazł drugą połówkę? To intymne zdjęcie z partnerką ujawnia wszystko

Michał Szpak w końcu znalazł drugą połówkę? To intymne zdjęcie z partnerką ujawnia wszystko Źródło: instagram/michal_szpakofficial/

Michał Szpak nieczęsto dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Zdecydowana większość zamieszczanych przez niego postów dotyczy kariery, przez co nie mieliśmy okazji dowiedzieć się nawet, czy serce gwiazdora jest zajęte. Dopiero teraz, na jego oficjalnym profilu pojawiło się zdjęcie, które nie pozostawia już żadnych wątpliwości.

Michał Szpak zdecydowanie woli oddzielać swoje życie prywatne od zawodowego, co wyraźnie możemy zaobserwować przeglądając jego profile w mediach społecznościowych. Piosenkarz w trakcie wywiadów stara się omijać temat dotyczący jego życia miłosnego, dlatego fani wciąż nie wiedzą, czy ich ulubieniec jest w związku, czy może wciąż czeka na tę właściwą osobę. Na szczęście teraz nastąpił przełom, a na Instagramie muzyka zobaczyć możemy zdjęcie, które rozwiewa wątpliwości. 

Michał Szpak w końcu znalazł swoją drugą połówkę? 

Kilka godzin temu, na oficjalnym profilu Michała na Instagramie, pojawiło się zaskakujące, a zarazem niezwykle intymne zdjęcie. Muzyk pochwalił się fotografią, do której zapozował wraz z Pauliną Biernat, jego partnerką z "Tańca z gwiazdami". Pozy, jakie oboje wybrali, zdają się być dość wymowne, by uznać, że łączy ich coś więcej, niż tylko przyjaźń. 

Na zamieszczonym zdjęciu widzimy, jak Michał siedzi w fotelu, a na jego kolanach znajduje się Paulina, która czule się w niego wtula. Dodatkowo, każde z nich trzyma w dłoni szklankę z drinkiem, co wyraźnie wskazuje na to, że ten wieczór zdecydowanie spędzają w swoim towarzystwie. Po zachowaniu obojga można śmiało stwierdzić, że łączy ich coś więcej, niż tylko przyjaźń. Opis muzyka jednak niestety nie zdradza zbyt wiele. Niewykluczone, że za pomocą takiej fotografii, Michał chciał ogłosić światu, że on i Paulina oficjalnie są parą. 

Warto wspomnieć, że gdy brali udział w tanecznym show, media aż huczały od plotek na temat ich rzekomego związku. Żadne z nich nie dementowało wówczas spekulacji o romansie i co więcej, chętnie chwalili się w mediach swoją zażyłą relacją. Dlatego też teraz z pewnością dla wielu nie będzie zaskoczeniem, jeśli okaże się, że rzeczywiście są parą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wspólne przygody i i wzajemne wsparcie

Michał w ostatnim czasie udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat relacji z Pauliną. Jego słowa podkreślają przypuszczenia mediów oraz fanów muzyka. 

- Głupot, których razem popełniliśmy było dużo począwszy od uciekania z hoteli, skakaliśmy na bungee. Wszystkie pieniądze, które mieliśmy przeznaczone na wakacje zostały utopione, bo Paulina stwierdziła, że chce iść na plażę wykutą w skale, po czym przyszła większa fala i Paula niestety nie zdążyła zanurkować, a i tak było cudnie. Pomagamy sobie i chodzimy na swoje występy (…) W najważniejszych momentach zawsze jesteśmy razem. Wydaje mi się, że my znamy swoje prawdziwe twarze, których nie zna nikt - wyznał. 

instagram/michal_szpakofficial/

ZOBACZ TAKŻE:

<

  1. Małgorzata Kożuchowska PRZERAŻAJĄCO chuda! Jej ręce wyglądają jak dwie zapałki! Fani boją się o jej życie
  2. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  3. Agnieszka Chylińska bardzo rzadko mówi o mężu i dzieciach. Prawda o jej rodzinie może zaskoczyć wielu
  4. Wstrząsające słowa córki Wodeckiego 2 lata po jego śmierci. Dopiero teraz ujawniła prawdę o jego życiu w mediach
  5. Przerwała swój udział w "Tańcu z gwiazdami", bo miała raka. Teraz do sieci trafiły jej zdjęcia, które zwalają z nóg
  6. Ta wiedza o Kaczyńskiej była bardzo długo utajniona. Nikt o tym nie wiedział za prezydentury Lecha Kaczyńskiego

Źródło: instagram

Następny artykuł