Dramat Michała Szpaka. Trauma nie daje o sobie zapomnieć

Dramat Michała Szpaka. Trauma nie daje o sobie zapomnieć Źródło: instagram/michałszpak

Michał Szpak w wyjątkowo szczery sposób opowiedział o dramatycznych w jego życiu wydarzeniach. Nawet z upływem lat, trauma nie daje o sobie zapomnieć.

Michał Szpak jest jedną z najbarwniejszych postaci na polskiej scenie muzycznej. Ekstrawagancki styl, który nie każdemu przypada do gustu, wykształcił się, gdy dorastał. Dziś, po upływie wielu lat, Michał Szpak zdecydował się wyznać, jakie wspomnienia temu towarzyszyły. Przeszłość nie była dla niego dobrym okresem, wciąż nie może zapomnieć o tym, co się działo. 

Michał Szpak opowiada o mroczny chwilach

Dzieciństwo w mniejszym lub większym stopniu wpływa na dorosłych. Kiedy źle się dzieje w dzieciństwie, złe wspomnienia mogą wracać na każdym późniejszym etapie życia i przypominać o sobie w najmniej spodziewanych momentach.

Tak samo jest ze wspomnieniami piosenkarza. Michał Szpak wyznał, jak wyglądało jego dzieciństwo i co sprawiło, że do dziś boryka się z traumą. Słowa o smutku i o problemach to coś innego niż to, do czego zdążył nas przyzwyczaić artysta, który zawsze z uśmiechem na twarzy dzieli się radosnymi momentami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał Szpak zdradził czego nie może zapomnieć 

Styl piosenkarza zaczął się zmieniać, kiedy przebywając za granicą zauważył, że mężczyźni noszą kolorowe ubrania, ozdobione cekinami i frędzlami. Od tego czasu zrozumiał, że on także może nosić ubrania, które nie są typowe dla mężczyzn w Polsce. Zmieniając sposób ubierania, nie mógł jednak nie wzbudzić zainteresowania rówieśników. 

Wtedy rozpoczęły się pierwsze przykre chwile. Michał Szpak ze względu na swój nietypowy wygląd spotkał się z agresją i przemocą ze strony kolegów i koleżanek. 

- Głupie zaczepki, popchnięcie na korytarzu, typowe nastoletnie zagrania. Bez przerwy słyszałem: "Zaraz ci wyj***ę«. A ja, jak to ja. Słyszę coś takiego i daję jeszcze do pieca. "Spoko, uderz". Albo: "Może byś się zmierzyć z kimś równym sobie?" - wyznał Michał Szpak.

Dzisiaj grzeje: 1. Joanna Liszowska bez stanika! Gwiazda pokazała się bez bielizny i makijażu. Piękna?
2. Do końca walczyli o jej życie, niestety, śmierć zabrała ją za wcześnie. Przekazano informacje o kolejnej ofierze śmiertelnej tragedii w Bukowinie

Jedak nie tylko jego rówieśnicy patrzyli nieprzychylnym okiem na nowy styl. Michał Szpak wspomniał, że jego ojciec nie był zadowolony z jego wyborów modowych. Wspomnienia z okresu dzieciństwa wracają do niego jak bumerang i nigdy nie wie, kiedy traumatyczne wydarzenia wrócą i sprawią, że znowu poczuje się gorzej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroba Leśniowskiego-Crohna wyniszcza jelita. Warto znać jej objawy oraz metody leczenia
  2. Żona Kamila Stocha ma oryginalną pasję. Pokazała przerażające zdjęcia (FOTO)
  3. Pedofil zaatakował 11-latkę. Załatwiła go w najlepszy sposób, mężczyzna do końca życia będzie odczuwał ból na samą myśl
  4. Tomasz Stockinger walczy z poważną chorobą. Wypłynęły nowe informacje, sytuacja jest wyjątkowo napięta
  5. Najpierw zgwałcił swoją córeczkę, później jej koleżankę. Ujawniono, jak haniebnych czynów dopuścił się 41-letni Polak

źródło: alaluna

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News