Michał Szpak i Roksana Węgiel razem? Piosenkarz jest zachwycony młodą wokalistką

Michał Szpak i Roksana Węgiel razem? Piosenkarz jest zachwycony młodą wokalistką Źródło: Screen/Youtube/News Update

Michał Szpak jest jednym z najbardziej lubianych polskich wokalistów. Niezwykle utalentowany i sympatyczny wokalista tym razem zachwycił się młodszą koleżanką z branży, Roksaną Węgiel. My wiemy co ich ze sobą łączy.

Michał Szpak i Roksana Węgiel to wokaliści, którzy odnieśli wielkie eurowizyjne sukcesy dla Polski. Michał zajął 8. miejsce podczas Eurowizji 2016 w Sztokholmie. Z kolei Roksana wygrała Eurowizję Junior w ubiegłym roku, dzięki czemu już w listopadzie będziemy gospodarzami tego wokalnego show. Teraz wiemy, co oprócz eurowizyjnego sukcesu łączy tą dwójkę wokalistów. 

Michał Szpak jest zachwycony Roksaną

Eurowizyjny sukces obydwojga wokalistów sprawił, że są szanowani i uwielbiani przez świat show-biznesu. Ponadto zarówno Michał, jak i Roksana, pochodzą z tego samego miasta, Jasła. Widocznie województwo podkarpackie gromadzi wybitnych wokalistów. Michał przyznał, że uwielbia Roksanę i jest zakochany w jej talencie: 

- Ja jestem nią zachwycony. Zresztą jesteśmy z jednego miasta i trzymam za nią olbrzymie kciuki, tak bardzo, bardzo mocno. Zresztą mieliśmy okazję zagrać na jednej scenie, Roksana mnie supportowała i przyznam, że Jasło opanowuje Polskę, z czego jestem bardzo dumny. Niezwykle utalentowana dziewczyna, życzę jej wielu sukcesów i jestem szczęśliwy, że może rozwijać swoją pasję i może spełniać swoje marzenia - powiedział w rozmowie z Jastrząbpost Michał Szpak. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szpak bardzo ceni talent Węgiel i trzyma za nią mocno kciuki. Co więcej, wokalista przyznał, że jeśli padłaby propozycja stworzenia wokalnego duetu, to na pewno rozważyłby tę propozycję: 

- Nie jest to wykluczone. Ja nie mówię nie. To jest wspaniały wokal i myślę, że można byłoby w przyszłości o tym pomyśleć - dodał w rozmowie z dziennikarką jastrząbpost Michał Szpak. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice opłakiwali śmierć 2-letniego syna przy jego zwłokach. Po 2 godzinach dziecko obudziło się i skierowało do taty prośbę
2. Nowy serial TVP. Prezes Kurski podjął kontrowersyjną decyzję. Konkurencja przeciera oczy ze zdumienia

Zapewne wszyscy chcielibyśmy usłyszeć, jak razem zabrzmią głosy Michała Szpaka i Roksany Węgiel. Tak mocne wokale na pewno nagrałyby prawdziwy hit.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś klientem Play? No to masz problem. Sieć "nie widzi negatywnych skutków podwyżek cen"
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Babcia ukarała 2-letnią wnuczkę. Teraz dziecku grozi amputacja stóp
  4. Pies zgubił się na wakacjach i desperacko próbował odnaleźć swojego pana. Niewyobrażalne, co się z nim działo przez 3 lata
  5. Brat zgwałcił 14-letnią siostrę. Jednak największy cios zadali jej właśni rodzice

źródło: jastrzabpost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News