Wielka wpadka Michała Szpaka. Wchodząc do studia nie zauważył, co ma na podeszwie buta

Wielka wpadka Michała Szpaka. Wchodząc do studia nie zauważył, co ma na podeszwie buta Źródło: Instagram/Michał Szpak

Michał Szpak jest jednym z tych celebrytów, którym trudno ktoś zarzucić. Wokalista ma swój charakterystyczny styl, ale raczej nie zdarzały mu się wpadki - przynajmniej do teraz.

Michał Szpak bardzo dba o swój wizerunek. Charakterystyczny image wykształcił przez lata występów na scenie i choć z początku nie spotkał się zbyt przychylnymi reakcjami, to muzyk obronił się talentem muzycznym. Polacy z czasem zaakceptowali wymyślne stylizacje wokalisty, ale w ostatniej zabrakło jednego szczegółu.

Michał Szpak z niemałą wpadką po wyjściu ze studia

Wokalista był gościem w programie TVP "Pytanie na śniadanie". Juror "The Voice of Poland" zachęcał widzów przed telewizorami do oglądania kolejnych części popularnego talent show, szczególnie że teraz program będzie świętował jubileusz - rozpoczęła się właśnie 10. edycja show.

Przed budynkiem studia fotoreporterzy chętnie fotografowali Szpaka, w końcu artysta zawsze zaskakuje nietuzinkowymi i dopracowanymi kreacjami. Tym razem jednak najwyraźniej doszło do poważnego niedopatrzenia. Uwagi dziennikarzy nie umknął kompromitujący szczegół związany z obuwiem znanego wokalisty. Widocznie nie sprawdził, czy wszystko z nim w porządku i okazało się, że wciąż miał naklejone metki. Fani od razu zaczęli snuć teorie, czemu wokalista nie ich odkleił.

Skąd metka na butach Michała Szpaka? Artysta komentuje wpadkę na Instagramie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdarza się, że w przypadku bardzo drogich ubrań niektórzy nie odcinają metek, żeby potwierdzić ich oryginalność. Jednak po Michale Szpaku byśmy się tego nie spodziewali, szczególnie że przyklejona metka znajdowała się na podeszwie czyli niezbyt widocznym miejscu. Niektórzy sugerowali, że może artysta"wypożycza" ubrania, a potem je oddaje do sklepu - ale w przypadku artysty z taką renomą i z tak zasobnym portfelem jest to raczej mało prawdopodobny scenariusz.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Uwielbiana gwiazda walczy ze straszliwą chorobą. W Polsce choruje na nią ponad milion osób

Do wpadki odniósł się sam wokalista, który napisał na Instagramie krótkie, ale wymowne "Ups". Wygląda na to, że doszło do zwyczajnego przeoczenia - czy to ze strony samego artysty, czy jego stylisty. W końcu metkę na podeszwie dosyć trudno zauważyć i podobna wpadka przytrafiła się już niejednej osobie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli WSTRZĄŚNIĘCI
  3. Jarosław Kaczyński przypadkiem publicznie poniżył Martę Kaczyńską? Chodzi o jej mężów
  4. Tata Paulinki po raz trzeci musi stoczyć walkę z nowotworem. Nowy guz waży aż 20 kilo, dziewczynka błaga o pomoc
  5. Po porodzie położna odwiedziła mamę. Gdy zobaczyła, co kobieta robi z rączką noworodka, musiała działać szybko

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News