Michał Szpak zagotował się ze złości. Fani przecierają oczy ze zdumienia, nigdy nie był tak wściekły

Michał Szpak zagotował się ze złości. Fani przecierają oczy ze zdumienia, nigdy nie był tak wściekły Źródło: Instagram.com michal_szpakofficial

Michał Szpak nie wytrzymał, gwiazdor nie mógł już dłużej milczeć. Padło kilka mocnych słów, fani nie spodziewali się takiej reakcji swojego idola. Wokalista zagotował się ze złości i ostro skomentował bieżące wydarzenia w kraju. Piosenkarz nie może uwierzyć w to, co się dzieje.

Michał Szpak to kontrowersyjna postać na polskiej scenie muzycznej, mimo tego wokalista odniósł ogromny sukces. Gwiazdor postanowił skomentować aktualne wydarzenia w kraju, pały ostre słowa. Michał Szpak jest wściekły, fani nie spodziewali się takiej reakcji po zazwyczaj wyważonym piosenkarzu.

Michał Szpak od zawsze promuje otwartą postawę i wyraża wsparcie m.in. dla osób LGBT+

Wokalista od początku swojej kariery wzbudza wiele kontrowersji, jednak udało mu się odnieść ogromny sukces. Chociaż nie wygrał pojedynku z Gienkiem Loską w programie X-Factor, szybko udowodnił, że ma talent i determinację, by osiągnąć sukces bez tego zwycięstwa. Po czterech latach od udziału w popularnym talent show wokalista wygrał opolskie Premiery z utworem "Byle być sobą" i wydał album, który zyskał status podwójnej platynowej płyty. Reprezentował również nasz kraj podczas Eurowizji  z utworem "Color of Your Life".

Niedawno gwiazdor we współpracy z Basią Wrońską nagrał utwór "Zanim", który pojawił się na składance Music 4 Queers & Queens. Wytwórnia Kayax wydała płytę w porozumieniu z Paradą Równości, a na albumie znaleźli się artyści, którzy deklarują poparcie dla postulatów społeczności LGBTQIA.

Michał Szpak skomentował brutalną pacyfikację osób związanych ze środowiskiem LGBT+

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W związku z niedawnymi wydarzeniami w naszym kraju, Michał Szpak postanowił przerwać milczenie i ostro skrytykował akcję policji wobec osób związanych ze środowiskiem LGBT, które stanęły w obronie aktywistki znanej jako Margot. Funkcjonariusze brutalnie spacyfikowali protestujących biorących udział w pokojowej manifestacji, a wstrząsające zdjęcia z tego wydarzenia obiegły nie tylko kraj, ale i cały świat, wywołując masowy sprzeciw wobec agresji zastosowanej przez służby.

- Co stało się z krajem, który tak dobrze zaczynał rozumieć, co to jest tolerancja? Nie powinniśmy walczyć o tolerancję, to powinna być nasz podstawowa wartość. […] Kiedy pierwszy raz wyszedłem na scenę, pomyślałem FUCK IT, czas zmierzyć się z nienawiścią oko w oko, czas uświadamiać, że inny nie znaczy gorszy, czas na poszerzanie świadomości elementarnym szacunkiem do ludzi! DO LUDZI! DO LUDZI! - napisał gwiazdor na swoim Instagramie.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, ksiądz zakażony koronawirusem. Sanepid pilnie szuka uczestników mszy

2. Przyłbica zamiast maseczki? Eksperci ostrzegają przed rozwiązaniem

3. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Dotyczy wszystkich Polaków, trzeba się dostosować

Michał Szpak jest niezwykle poruszony tym, co się wydarzyło. Wokalista nie krył wściekłości. W udostępnionej przez niego relacji nie zabrakło ostrych słów.

- Wszyscy do ch..a jesteśmy ludźmi! Nie ma gorszy/lepszy! WTF!!! - dodał gwiazdor.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potwierdzono najczarniejszy scenariusz. Modlitwy nie wystarczyły, nie żyje
  2. Potwierdził się najczarniejszy z możliwych scenariuszy. Niestety, nie żyje
  3. Ekspert zdradził, co czeka Polaków w następnym tygodniu. Nie ma wątpliwości, będzie źle
  4. Kobieta chciała zaparkować przed blokiem. Sąsiedzi natychmiast zaczęli nagrywać, nie mogli powstrzymać śmiechu
  5. Mocne starcie Magdaleny Ogórek z posłanką na antenie TVP Info. "Wymaga tego podstawowy szacunek"

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News