Mało kto wie, kim jest ojciec Michała Szpaka. Do internetu wyciekło zdjęcie, już nie ma miejsca na domysły

Mało kto wie, kim jest ojciec Michała Szpaka. Do internetu wyciekło zdjęcie, już nie ma miejsca na domysły Źródło: instagram/michal_szpakofficial

Michał Szpak raczej niechętnie pokazuje swoich bliskich w mediach społecznościowych. Choć gwiazdor stara się dbać o ich prywatność, jakiś czas temu do sieci wyciekło jego zdjęcie z ojcem.

Michał Szpak jest artystyczną duszą, dlatego i na jego instagramowym profilu pojawiają się same artystyczne fotografie, do których raczej pozuje on sam. Niekiedy zdarza się, że są to zdjęcia z publicznych wydarzeń czy z przyjaciółmi, choć te można policzyć na palcach jednej ręki. Kilkukrotnie wokalista podzielił się fotkami z siostrami, ale pozostałymi członkami rodziny raczej niechętnie się chwali. Choć internauci nieustannie dociekają wielu faktów z jego życia, on wytrwale milczy. 

Michał Szpak niewiele mówi o bliskich. Mało kto wiedział kim jest jego ojciec, zdjęcie wyciekło do sieci 

Mimo iż na Instagramie Michała regularnie pojawiają się nowe posty, na próżno wypatrywać tam osobistych wzmianek. Wokalista pilnuje, by nie zdradzić w mediach zbyt wiele, choć gdy pojawił się jako juror w "The Voice of Poland", zainteresowanie jego osobą wzrosło jeszcze bardziej. Mówiąc o rodzinie Szpak podtrzymywał jedynie, że bliscy bardzo wspierają go we wspinaniu się po szczeblach sławy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jakiś czas temu zdecydował się jednak podzielić zdjęciem z ojcem, na temat którego wiadomo niewiele. Z zaledwie kilku skrawków informacji, które obiegły media społecznościowe, można dowiedzieć się, że pan Andrzej śpiewał niegdyś w chórze. Swego czasu Michał przyznał także, że ma z nim świetną relację, na co też duży wpływ miała przedwczesna śmierć jego mamy.

Dzisiaj grzeje: 1. Starszy mąż Izabeli Janachowskiej to multimilioner. Wiemy, czym naprawdę się zajmuje
2. Uwielbiany aktor TVP przewieziony do szpitala. Syn przekazał smutne wieści

3. Na wakacjach schudła -17kg! Odchudziła ją TA roślina…

- Gdyby była złym rodzicem, mógłbym się od tego szybko odciąć. Mama pozostała dla mnie wielką inspiracją. Była, jest i będzie najważniejszą kobietą w moim życiu. I nic tego nie zmieni. Przekazali mi z tatą bardzo dużo wartości. Na pewno jestem uparty jak ona - mówił w jednym z wywiadów.

instagram/michal_szpakofficial

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nietypowe oznaki raka skóry. Łatwo je przeoczyć
  2. Za psa w aucie zapłacisz wysoką karę. Musisz spełnić odpowiednie wymagania, aby jej uniknąć
  3. Martwiące doniesienia. Oficjalny komunikat ws. nagłego pobytu w szpitalu Tomasza Stockingera, atak choroby zrujnował jego plany
  4. W jaki sposób krzyżujesz ramiona? Ich ułożenie zdradza największą tajemnicę twojego charakteru
  5. Korzystasz z internetu? Możesz uzyskać od państwa nawet ponad 700 złotych, wystarczy jedna rzecz

Źródło: instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News