Dramat w rodzinie Michała Szpaka, jest zdruzgotany. Chodzi o jego młodszą siostrę, miała rozpocząć karierę

Dramat w rodzinie Michała Szpaka, jest zdruzgotany. Chodzi o jego młodszą siostrę, miała rozpocząć karierę Źródło: Instagram

Michał Szpak mimo, że ma teraz sporo na głowie, musi udzielić wsparcia młodszej siostrze. Sytuację określono jako dramat, dziewczyna jest zdruzgotana -podobnie jak artysta.

Michał Szpak od zawsze był uważany za upartego, ambitnego, takiego, który "jeśli nie wejdzie drzwiami, to wepchnie się oknem". Jego siostra może liczyć na ogromne wsparcie, którego teraz szczególnie będzie potrzebować.

Kariera siostry Michała Szpaka stanęła pod znakiem zapytania?

29-letni Michał Szpak jest inspiracją i wzorem dla swojej młodszej siostry, 17-letniej Ewy. Podobnie jak artysta, Ewa również chce w przyszłości podbić sceny kultowych festiwali i wybić się ze swoim talentem. Jej brat mocno ją dopinguje i nawet pomaga nagrywać niektóre utwory. Jednym z nich jest "Ciche przebiegłe", który został wrzucony całkiem niedawno do sieci. I wtedy się zaczęło.

Internauci wylali na młodą Ewę wiadro pomyj. Sam Michał Szpak skomentował utwór: "Jestem dumny z Ciebie, konsekwentna i uparta, ale to chyba nasza domena". Jednak jego komentarz zaginął wśród krytycznych wpisów. Niektórzy kazali zostawić śpiew bratu, inni wysilali się na dłuższe wpisy.

- Głos do śpiewania przy ognisku, bo na pewno nie na miarę solistki - ocenił jeden z internautów.

Michał Szpak będzie chciał chronić siostrę przed urokami showbiznesu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał Szpak chce ochronić swoją siostrę przez krytyką i negatywnymi komentarzami. Sam po sobie wie, co przechodził. Ewa źle znosi krytykę, jest wrażliwą, marzycielską duszą i mocno odczuwa choćby najmniejsze złe słowo w jej kierunku. Michał Szpak uważa, że 17-latka ma jeszcze czas, aby rozkręcić karierę. Jednak głosy co do jej talentu okazały się być podzielone.

Dzisiaj grzeje: 1. Nauczycielka kazała uczniom zrobić sobie zdjęcia. W życiu nie spodziewali się, do czego je wykorzysta
2. Informacyjny chaos, mnóstwo zabitych. Trwa pilna akcja pod centrum handlowym

- Bardzo przyjemny głos. Dobrze się słucha. Ma talent dziewczyna - oceniła jedna ze słuchaczek.

- Lubię takie alternatywne głosy, podoba mi się! - zachwycała się internautka.

- Wszedłem żeby subtelnie zhejtować, a tu dobry utworek, przyjemny bit soulowy, wokal nie najgorszy ehhh no cóż, gratuluję! - przyznał "hejter".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Badania krwi mogą dać wiele informacji na temat naszego zdrowia. Warto wiedzieć, jak je interpretować.
  2. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  3. Myślisz, że nie jesz przeterminowanego i nadgniłego mięsa? Ujawniamy sposoby sklepów na "odświeżanie" jedzenia, porażające
  4. Małgorzata Rozenek w ciąży wylądowała nagle w szpitalu? Radosław Majdan opublikował zdjęcie, wyjaśniamy
  5. Irena Santor po śmierci Lipko zdradziła wszystko. Mało kto wiedział jaka była prawda

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News