Michał Szpak odwrócił fotel i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Na scenie „The Voice of Poland” zaśpiewała bliska mu osoba

Michał Szpak odwrócił fotel i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Na scenie „The Voice of Poland” zaśpiewała bliska mu osoba Źródło: Screen/ YouTube/ JastrzabPost

Michał Szpak kompletnie się tego nie spodziewał. Usłyszał znajomy głos i z zaskoczeniem stwierdził, że w The Voice of Poland wzięła udział bliska mu osoba. A on nie miał o tym pojęcia.

Michał Szpak występuje w 10. edycji muzycznego talent show TVP w roli jurora. Obecnie trwają przesłuchania, podczas których artyści wybierają swoje drużyny. Wokalista był zaskoczony, gdy nagle usłyszał dobiegający ze sceny znajomy głos. Musiał odwrócić swój fotel - wtedy zobaczył także znajomą twarz.

Michał Szpak odwraca fotel i widzi bliską osobę

Wkrótce poznamy skład drużyn wybranych przez Margaret, Kamila Bednarka, Tomsona i Barona oraz Michała Szpaka. Tego ostatniego czekała nie lada niespodzianka. Do programu zgłosiła się jego bliska przyjaciółka, oczywiście w tajemnicy przed gwiazdorem. Gdy podczas przesłuchania usłyszał znajomy głos i zobaczył na scenie Violet Olifieruk, był w niemałym szoku.

- Co ty tutaj robisz? - zawołał Michał Szpak, podbiegł do przyjaciółki i mocno ją wyściskał. Następnie wyjaśnił obecnym w studiu, że uczestniczka jest jego dobrą przyjaciółką.

- Violeta to jest moja psiapsi-psiapsi siostra - powiedział artysta. 

Przyjaciółka zrobiła piosenkarzowi niespodziankę - artysta nie miał pojęcia, że przyjechała do Polski, by wystartować w muzycznym show TVP.

- Nie mogłam nic powiedzieć! - mówiła Violet.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W planach był X Factor

Violet Olifieruk poznała Michała Szpaka osiem lat temu na wspólnym koncercie. Na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie zajmuje się wraz z siostrami firmą farmaceutyczną, a do programu muzycznego zaprowadziły ją marzenia. Mieszkając w USA Olifieruk poznała niejedną gwiazdę tamtejszego show-biznesu - między innymi Jennifer Lopez, a jej sąsiadką w Los Angeles jest Joanna Krupa.

Dzisiaj grzeje: 1. Sześcioletnia uczestniczka konkursów piękności została zamordowana. Jej ciało znaleziono w piwnicy. Sprawa mrozi krew w żyłach
2. Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

Przyjaciółka Michała Szpaka zawsze chciała jednak śpiewać. Udział w The Voice of Poland to kolejna próba przedarcia się do branży muzycznej. Dawniej wraz z jurorem The Voice planowali wystartować w X-Factor. Olifieruk ma też za sobą występ w innym telewizyjnym show - polskiej edycji Top Model, gdzie pojawiła się wraz z siostrami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę
  2. Żona powiedziała, że wyjeżdża na weekend. Gdy mąż wrócił do domu, zemdlał. To, co zobaczył go przerosło 
  3. Przejechał 600 km, żeby zjeść w restauracji Magdy Gessler. Nigdy nie zapomni tego, co doświadczył podczas wizyty
  4. Premier Morawiecki nad grobem ojca złożył obietnicę. "W tych łzach, tak jak tego pragnąłeś"
  5. Byli przekonani, że noworodek nie żyje. Kiedy się ocknął, włożyli go do lodówki

Źródło: Polsat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News