Powód jest naprawdę smutny. Wiadomo dlaczego Michał Szpak nie ma dzieci

Powód jest naprawdę smutny. Wiadomo dlaczego Michał Szpak nie ma dzieci Źródło: instagram.com/michal_szpakofficial

Michał Szpak bardzo chciałby mieć dziecko, jednak to niemożliwe. Podczas rozmowy piosenkarz zdradził smutny powód. Dotyczy on wielu artystów.

Niedawno Michał Szpak w rozmowie z magazynem Viva zszedł na bardziej prywatne tematy. Podczas wywiadu piosenkarz szczerze wypowiedział się na temat ojcostwa i tego, dlaczego sam nie ma dzieci.

Michał Szpak należy do jednych z największych polskich gwiazd młodego pokolenia. Piosenkarz w 2016 roku reprezentował Polskę na Eurowizji. Chociaż wokalista jest jeszcze przed trzydziestką, może się już pochwalić wieloma osiągnięciami w swojej karierze. Udzielając wywiadu dziennikarce magazynu Viva, artysta opowiedział o swoich planach zawodowych, ale poruszył także wątek ojcostwa. Przyznał, że bardzo chciałby mieć dzieci.

Michał Szpak być może nigdy nie będzie gotowy na bycie ojcem

Michał Szpak zaskoczył swoją szczerością. Choć piosenkarz przyznał, że bardzo chciałby być ojcem, zaraz dodał, że teraz nie jest na to gotowy. Wokalista stwierdził, że ojcostwo w pewnym sensie jest luksusem, na który nie każdy może sobie pozwolić. Szczególnie trudno może być artystom, którzy prowadzą dosyć specyficzny tryb życia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Niektórzy artyści chyba nigdy nie są na to gotowi. To jest trochę jak z posiadaniem psa. Chciałbym go mieć, ale podświadomie wiem, że nie miałbym czasu, żeby się nim zająć. Jeśli kiedyś zostanę ojcem, to chcę być takim rodzicem, który ma ze swoim dzieckiem kumpelski kontakt. Że będzie mi się zwierzać z różnych sekretów, ale przede wszystkim mnie szanowa” - powiedział Michał Szpak.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka dowiedziała się, że jej mama dokonała aborcji. Gdy była z nią w ciąży
2. 
Zabił ciężarną żonę podczas stosunku, ale na tym nie skończył. Okropny czyn, odbiera mowę

Ta wypowiedź podkreśla dużą dojrzałość, jaką wykazuje się Michał Szpak. Wielu artystów zbyt szybko zostało rodzicami, przez co ich stosunki z dziećmi w przyszłości były przepełnione żalem i konfliktami. Na pewno nie jest łatwo pogodzić karierę z rodzicielstwem, a nie każdy chce rezygnować ze swojej ścieżki dla potomstwa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy miażdżycy mózgu. Jej powikłania są niezwykle niebezpieczne
  2. Śmierć polskiego sportowca. Osierocił trójkę dzieci
  3. Właścicielka ogromnego doga zaadoptowała małego szczeniaka. Nagrał się moment ich poznania, nie do pomyślenia
  4. Galaretka drobiowa jak u mamy jest bajecznie prosta. Dziecinnie prosty przepis zawsze się udaje
  5. Kiedy rodzice zobaczyli synka po porodzie odebrało im mowę. Nawet lekarze łapali się za głowy, niezwykły przypadek

źródło: RMF FM

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News