Bliska znajoma Michała Szpaka pojawi się w "The Voice of Poland". Wcześniej zachwycała w "Top Model"

Bliska znajoma Michała Szpaka pojawi się w "The Voice of Poland". Wcześniej zachwycała w "Top Model" Źródło: Wikiwand/ Michał Szpak

Michał Szpak wokalista znany ze swojego nieprzeciętnego stylu oraz wielkiego talentu zasiądzie na fotelu jurora w kolejnej edycji "The Voice of Poland". Nowy sezon wzbudza ogromne emocje. Okazuje się, że bierze w nim udział znajoma wspomnianego wokalisty.

Michał Szpak kolejny raz w programie The Voice of Poland. Możliwe, że ponownie doprowadzi kogoś do zwycięstwa. Skąd wzięła się informacja o znajomej wokalisty? Tegoroczna edycja będzie jubileuszowa, z tej okazji Telewizja Polska zdecydowała się na wprowadzenie wielu zmian. W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun 10. edycji muzycznego show, w którym widzowie dostrzegli koleżankę Michała Szpaka.

Michał Szpak wie co robi 

W zeszłej edycji programu artysta doprowadził Martę Gałuszewską, członkinie swojego zespołu, do zwycięstwa zatem nie można się dziwić producentom, że ponownie zaprosili go na fotel. On sam ma ogromny talent i odniósł wielki sukces pomimo kontrowersyjnego wyglądu. Nie można zapominać, że Szpak sam uczestniczył w programach typu talent show, więc może podzielić się swoim doświadczeniem z innymi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Artysta kompletny choć na początku nie do końca doceniony. Pamiętamy pierwszy występ Michała Szpaka w X- Factorze, kiedy został odebrany negatywnie tylko ze względy na swój ekscentryczny ubiór. Uczestnicy nowej edycji The Voice od Poland nie muszą nie martwić o dyskryminację, wokalista nie pozwoli, aby ktoś czuł się nieswojo we własnej skórze. 

Dzisiaj grzeje: 1. Podczas spaceru w lesie mężczyzna zobaczył łamiący serce widok. Pies był przywiązany metolową linką do drzewa, umierał
2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować

Zwiastun nowej edycji 

Pierwszy zwiastun nowej edycji programu The Voice of Poland ujrzał światło dzienne w sieci we wtorek, 3 września. Czujni widzowie wychwycili, że w dziewiątej sekundzie spotu widać Violet Oliferuk tajemniczą wokalistkę, która jest bliską znajomą Michała Szpaka! Violet na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, poznała się z piosenkarzem jeszcze przed jego kultowym występem w X- Factor. 

- Z Michałem Szpakiem poznałam się siedem, osiem lat temu. Mieliśmy razem koncert w Warszawie, w Proximie i zakolegowaliśmy się. Mieliśmy razem jechać na casting do X Factora, ale tak wyszło, że ja strasznie zachorowałam. (...) Od tamtej pory strasznie się przyjaźnimy i bardzo się uwielbiamy - wspomina przyjaciółka Michała Szpaka.

Czy artysta rozpozna głos koleżanki i odwróci się na fotelu? Niebawem się dowiemy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prezes ZUS ujawnia. Oto jak zgarnąć wyższą emeryturę
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

Źródło: Radio Eska 

Następny artykuł